Autoweek - Merc CLS 350 vs Audi A7 3.0 kompressor

Autoweek - Merc CLS 350 vs Audi A7 3.0 kompressor

Audi mu je konkurent po svemu , nigdje nisam rekao da je auto lose nego da je zadnji kraj po mom misljenju mogao biti ljepsi i da kvari ukupan dojam :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Audi mu je konkurent po svemu , nigdje nisam rekao da je auto lose nego da je zadnji kraj po mom misljenju mogao biti ljepsi i da kvari ukupan dojam :cool:

isto tako i CLS-ov prednji kraj bi mogao biti lijepši...

hahahah, samo se natežeš bezveze...;)

moje mišljenje je, da se stvarno nebih bunio između bilo kojeg, mozda bi to samo odlučila boja, ili u slučaju da su različiti motori...:D
 
Član
<iframe width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/MQvTgT5sZig?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

mercedes naravno :D
 

MTR

Član
dajte ljudi ja ruznije auto posebno zguza u zivotu nisam vidio od ovog A7 , sve do B stuba je strasan a nazad .......... izgleda nestasica gline za modeliranje u dizajnerskom centru :D

audi je zasao na mjesto gdje se vodi druga politika , nit imaju paletu motora nit izgled , vazda jedan te isti motor sa blagim promjenama , pa dajte ljudi smislite nesto vise osim 3,0 dizela i 3,0 benzinca

aj dobro imaju 2,0 TDI-ja:D
 
Član
Malo off-a...
Zasto BMW bar do sad nije ubacio cjenjeni motor 2.0 Bi-turbo iz serije 1 (123d) u seriju 3, pitali su se mnogi ...???
Jer nije zelio iste motore u gami i svim serijama, kao odgovor na to pitanje lezao je motor od 6 Cyl ...325d...
 
Oba vidio uzivo vise puta, i ne leze mi. CLS mi je bolji stari, ovaj je nekako sicusan i nije toliko masivan... A7 necu komentarisati, vec sam rekao da mu je treci stop ruglo mrtvo pa su me napali :lol:
 
Član
Vozim Audi kad mi treba Merc zovnem Taxi :lol:

Ne bih da me proizvaju dedom kad kupim Mercedesa odmah se sjetim tih moćnih einzweidrei Merdžana (može preći milijardu da mu ništa ne radiš) :lol: 3000 kubika 80 konja :lol: jao jao pa o čemu vi pričate Mercedes uvijek bio auto za starohane uvijek će i ostati pa makar imao 800 KS :D
 
GocaS6 je napisao(la):
Vozim Audi kad mi treba Merc zovnem Taxi :lol:

Ne bih da me proizvaju dedom kad kupim Mercedesa odmah se sjetim tih moćnih einzweidrei Merdžana (može preći milijardu da mu ništa ne radiš) :lol: 3000 kubika 80 konja :lol: jao jao pa o čemu vi pričate Mercedes uvijek bio auto za starohane uvijek će i ostati pa makar imao 800 KS :D

Da ima jos onih reputacija, sad bi ti dao pluscinu ko kucu:) et onako iz sazaljenja:lol::lol::lol::lol:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Vozim Audi kad mi treba Merc zovnem Taxi :lol:

Ne bih da me proizvaju dedom kad kupim Mercedesa odmah se sjetim tih moćnih einzweidrei Merdžana (može preći milijardu da mu ništa ne radiš) :lol: 3000 kubika 80 konja :lol: jao jao pa o čemu vi pričate Mercedes uvijek bio auto za starohane uvijek će i ostati pa makar imao 800 KS :D

Dečko je u pravu:icon_rolleyes:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Vozim Audi kad mi treba Merc zovnem Taxi :lol:

Ne bih da me proizvaju dedom kad kupim Mercedesa odmah se sjetim tih moćnih einzweidrei Merdžana (može preći milijardu da mu ništa ne radiš) :lol: 3000 kubika 80 konja :lol: jao jao pa o čemu vi pričate Mercedes uvijek bio auto za starohane uvijek će i ostati pa makar imao 800 KS :D

Da ima jos onih reputacija, sad bi ti dao pluscinu ko kucu:) et onako iz sazaljenja:lol::lol::lol::lol:

I ti kad ovako središ Merdžana onda ćeš moći govoriti imam i ja single frame masku ha nema to samo Audi nema :lol:

mercedes-e-class-giv-3_460x0w.jpg
 
Momak, mislis da si smjesan i zanimljiv, ili sta . . . :lol::lol::lol::lol:

Ja sam mislio da si ti malo pametniji i ozbiljniji, a ono:lol::lol::lol::lol: al sam se izgleda zaje*ao:)
 
Top