Autoweek - Merc CLS 350 vs Audi A7 3.0 kompressor

Autoweek - Merc CLS 350 vs Audi A7 3.0 kompressor

Ajmo se malo svađat :D :icon_smile:




<object width="560" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/M41aSIkEMUs?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/M41aSIkEMUs?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="349" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
 
Član
A7 mi je strasan, prava pojava na cesti, CLS izgleda kao beba pored njega.

Bas prekjucer vidjeh jednog A7 na TT tablama u Sa :cool:
 
Stariji model CLS-a je izgledao puno moćnije i ekstravagantnije, ovaj novi je prilično "uklasičen", tj. ima puno smireniji dizajn.
S druge strane atmosferac vs kompressor iste snage idu skoro jednako, tako da nije sve ni u "prisilnom" nabijanju zraka :icon_biggrin:
 
Član
Konji su konji, Nm je Nm :D Ostalo je manje vazno, samo je pitanje kakvi su uslovi "testiranja".
 
Član
Iskreno, jedan bijeli Merc i jedan crveni A7 se vozaju po mom kraju i redovno ih viđam. Oba su pojava na cesti i čovjek nije normalan ako se ne okrene i ne prokomentariše. Lično, Merc je moj izbor, ali to je subjektivno mišljenje.;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Konji su konji, Nm je Nm :D Ostalo je manje vazno, samo je pitanje kakvi su uslovi "testiranja".
Tako je,nije bitno kako su dobiveni,turbo sluzi samo da odredjenom stroju da vise konja medjutim atmosferac i turbak iste snage jednako tegle.
 
VR6Boki je napisao(la):
A7 mi je strasan, prava pojava na cesti, CLS izgleda kao beba pored njega.

Bas prekjucer vidjeh jednog A7 na TT tablama u Sa :cool:


Boki Boki , od tebe ne ocekujem ovakve komentare :D

A7 mi je nazad stvarno ruzan , CLS je i dalje za mene kralj ove klase :cool:
 
Jos kad bi ih razumio ista:) ovde nema potrebe sa svadjom:) oba auta su vrhunska, samo stvar ukusa:) of kors:) moj glas ide Mercedesu:) i da zadnji kraj A7 je diskutabilan malo:) a sto se tice CLS nema mane:)
 
Meni vala nije nijedan nesto, ne leze mi nikako. Jedan drug je kupio nedavno A7, meni je cudan skroz auto, nedefinisan, niti je sportsko auto, niti je porodicna limuzina, niti je poslovna limuzina, nego mjesavina neka svega toga, koja meni licno ne lezi. CLS-a nisam imao priliku voziti, tako da nisam kompetentan da puno komentarisem CLS, ali vidio sam ga uzivo nekoliko puta, jedino sto izgleda malo vise sportski nego Audi...
 
Član
A sto i ovdje standardno pojedinci pametuju po ovakvim temaam , i standardno ovaj Varnes nesto sa mercedesom xD sta to audiju fali cuj ruzan pozadi , a ovom ne definisano :icon_rolleyes: svako iam svoj ukus oba auta su jedinstvena i islo se na taj ne svakidasnji dizajn pogotovu na audiju ,mjesavina svega po mealo i po meni odlicno odradjeno bas je unkatno i pojava kad se vidi :icon_smile:

Kad bih bio u mogucnosti da kupim jedan od ovih uz uslov da je ista i oprema jednio sto bi na kraju presudno bilo u izboru jeste cijena ak bi neki bio nes jeftinij mada mislim da su i tu, tu negdje;)

Al eto posto mercedesa vamo nema nikog ovakvog uzeo bi njega audija vec ima par :cool::cool::cool:
 
adi187 je napisao(la):
A sto i ovdje standardno pojedinci pametuju po ovakvim temaam , i standardno ovaj Varnes nesto sa mercedesom xD sta to audiju fali cuj ruzan pozadi , a ovom ne definisano :icon_rolleyes: svako iam svoj ukus oba auta su jedinstvena i islo se na taj ne svakidasnji dizajn pogotovu na audiju ,mjesavina svega po mealo i po meni odlicno odradjeno bas je unkatno i pojava kad se vidi :icon_smile:

Kad bih bio u mogucnosti da kupim jedan od ovih uz uslov da je ista i oprema jednio sto bi na kraju presudno bilo u izboru jeste cijena ak bi neki bio nes jeftinij mada mislim da su i tu, tu negdje;)

Al eto posto mercedesa vamo nema nikog ovakvog uzeo bi njega audija vec ima par :cool::cool::cool:

Meni je ruzan nazad isto ko sto je tebi lijep , vidis , i ti izneses svoje misljenje isto ko i ja svoje. Ako mi vjerujes , forum , izmedju ostalog , sluzi za takve stvari ;)
 
Član
Ma i to sto kazes o ukusima se ne raspravlja nego ne treba forsirat jednu marku treba biti objektivan i prema drugim!:icon_smile:

Ako si fan mercedesa ne mora znacit da mu audi nije konkurentan ;)
 
Top