Autopresvlake

Autopresvlake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
znaci nije im problem raditi ni sa profilisanim sjedistima. Koliko vremenski traje da oni odrade svoj dio posla. Ja bi presvukao svoja sjedista,nesto slicno kao u ovoj astri gore. Znaci i prednja i zadnja sjedista. Sredina bi bila ista kao u astri, mozda bi mijenjao samo ovaj vanjski dio. Koliko bi me to doslo, da ne zovem ako mi Deyo moze reci

mislim da prvo moras nazvati da se najavis, pitas kad mozes doci itd.. a vremenski traje oko 2-3 sata, kako se ja sjecam... isao sam s rodjakom skoro, on uradio na golfu 4 sjedista... zamjenili mu platno i na naslonu za ruku, i novu kozu stavili oko rucice mjenjaca.. extra
 
Član
zato sam i htio da se raspitam, nije mi toliko blizu otic,da bi otisao pa da mi ne mogu radit. A ja svakako moram nesto odradit po tom pitanju, jer cu sjebat sjedista, ovo sto vidim radova mi se cini predobro odradjeno, vrijedi tih para definitivno
 
Član
Inace sve pohvale za firmu i njihov rad Znam par prezadovoljnih musterija ;)
Recite mi sta je sa sjedistima koja imaju bocne zracne jastuke
 
Član
@ermin_tz, ima bijela koža (nisam postavio) a platno nema, jer se ono strašno brzo prlja.

@niksa,

ilFZGk.jpg
 
Član
Evo i mojih ;)
Vise od dvije godine koristenja i nema nikakvih tragova iste su kao i prvog dana kad su uradjene :cool: A auto se svakodnevno koristi!

Sve pohvale za rad ;)
I kod mene kad su vidjeli jos desetak ih je otislo pa uradilo :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

:cool:
 
ljudi odlicno rade,, sad sam se pokajao sto nisam kod njih sjedista radio,,
deyo: ako nije problem napisi cijene presvlacenja nanovo sjedista i presvlacenje
tapacirunga, pozz
 
Super Moderator
pitanje jedno nisam dobro shvatio
jel oni prave samo presvlake za auto koje se mogu skidati i to ili mogu uraditi komplet sjediste nanovo znaci skinuti stari materijal i zasiti novi po zelji ?
 
Član
Ja mislim da mogu i to, kad sam bio pravili su za G5 GTI, njegovo originalno sjedište odnosno presvlaku. Nazovi broj 061 727 696 i dogovori se :icon_smile:
 
Član
Ne kontam zasto skidat taj stari dio platna ako nije vec unisten kad je i fabricki ono sto presvlace nista drugo neg presvlaka :icon_rolleyes:

Ako je propao neki dio sjedista saniraju oni to ubace spuzvu prije stavljanja presvlake kad se sve montira izgleda ko fabricki uradjena sjedista ne kao presvlaka ;)

A sto se tice popravke isijece se stari dio do savova i ubaci se novi dio koze iste boje i prosije tako se ne primijeniti nis da je radjeno :icon_smile: A sad ne znam ta manja ostecenja dal se mogu cime zalijepit da se prosiva opet ze znaju konci to bi se trebo raspitat kod njih u radnji :icon_smile:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
znaci nije im problem raditi ni sa profilisanim sjedistima. Koliko vremenski traje da oni odrade svoj dio posla. Ja bi presvukao svoja sjedista,nesto slicno kao u ovoj astri gore. Znaci i prednja i zadnja sjedista. Sredina bi bila ista kao u astri, mozda bi mijenjao samo ovaj vanjski dio. Koliko bi me to doslo, da ne zovem ako mi Deyo moze reci

mislim da prvo moras nazvati da se najavis, pitas kad mozes doci itd.. a vremenski traje oko 2-3 sata, kako se ja sjecam... isao sam s rodjakom skoro, on uradio na golfu 4 sjedista... zamjenili mu platno i na naslonu za ruku, i novu kozu stavili oko rucice mjenjaca.. extra
koliko te kostalo to presvalcenje koze na mjenjacu?hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top