Autopresvlake

Autopresvlake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
M-Gratex doo Gradačac

Vršimo usluge izrade:

- tipskih autopresvlaka
- autotepisona
- kompletnu restauraciju interijera
- obloge ručice mjenjača

Oblažemo sve vrste sjedala, vršimo popravke unutrašnjih oštećenja, restauriramo kompletnu unutrašnjost platnom i/ili kožom.

U našoj ponudi imamo tipske autopresvlake za sve vrste vozila. Autopresvlake izrađujemo od auto štofova, eko koža, prirodnih koža, alkantare a kvalitetom su ravni fabričkoj ugradnji.

Lokacija i kontakt:

M-Gratex d.o.o

M. Mahala bb,
Gradačac

+387 61 727 696
+387 35 823 070
+387 35 823 071

http://www.m-gratex.com
http://www.autopresvlake.info


Okvirne cijene:

Platno - Platno 170KM
Koža - Platno 200KM
Koža - Koža 250KM

Najbolje da nazovete na 061 727 696 i sami provjerite i dogovorite se!

ijqo1a.jpg
 
Cijena fiat punto ovaj kao sa slike samo malo profilisanija sjedista

ovakav materijal na profilu
mgratex_35.jpg


a ovakav na sredini
mgratex_8.jpg


i prednja i zadnja :)
 
Član
Ovakav na sredini ja danas uradio :) Samo okolo crna koža.
Cijena je oko 200KM (javiću sutra tačno za tvoj model), dođeš, odeš na kafu par sati, auto je gotovo, ti sretan :)
 
Član
Cijena/kvalitet usuđujem se reći da je najbolja u BiH... šteta što su lošije slike radova ali i to će se promjeniti uskoro ide nova web stranica sa kompletnom prezentacijom :cool:
 
Član
pozdravljam projekat,drago mi je da imamo nesto domace,kvalitetno i povoljno. Sretno u daljem radu.
 
Član
Hvala, tako je, nećemo ni mi na BHT svakoga :cool:. Firma inače se bavi ovime 20 godina, i iza njih stoji i iskustvo i kvalitet i povoljne cijene.
Objekat u Gradačcu:

ijuBvG.jpg
 
Evo i od mene jedan update, nemam vise slika. Imao sam inace u dvici 4 godine njihove presvlake, niti su se poderale, niti bilo sta, kao nove otisle uz auto. Jos su skidane i prane u masini, vracene nazad nista poguzvano nije bilo.. Moja topla preporuka, koga god znam da je radio kod njih od mojih niko se nije pokajao....

attachment.php

attachment.php
 
Član
kolika je cjena za ovakve presvlake kao na ovom golfu iznad al za punto mk2 molim te odgovori mi na personal da dodem odma da mi odradis ;)
 
Član
znaci nije im problem raditi ni sa profilisanim sjedistima. Koliko vremenski traje da oni odrade svoj dio posla. Ja bi presvukao svoja sjedista,nesto slicno kao u ovoj astri gore. Znaci i prednja i zadnja sjedista. Sredina bi bila ista kao u astri, mozda bi mijenjao samo ovaj vanjski dio. Koliko bi me to doslo, da ne zovem ako mi Deyo moze reci
 
Član
mene interesuje nesto ovako slicno po mogucnosti ako ima bjela eko koza radi se o vectri b cijena ??? pozdrav

Edit: ili sredina neko bijelo platno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top