Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad ulazis u sarajevo, doces do WISE na stupu.....preo puta je AP
u nedelju je puno ko sibica, ne mozes fulat
eto i mene da vidim taj show :D:D
 
Član
zmayich je napisao(la):
Mogao sam komotno ovu temu staviti u rubriku "Humor", al eto...
Uglavnom, u nedjelju na autoprijaci ce da bude stayling, tj. Dragon sa OPC-om, Ja sa OPC-om, JD - sa GTC-om, Andre sa hondicom i jos mnogi drugi cemo izloziti auta na pijaci da se malo sprdamo i slicno, jedemo one drvene cevape, mozda neko i proda auto ---> ko hoce nek se pridruzi :)

Uh zaboravio sam, Edis sa Pug-om 206cc...
Mozda i Egon Ibiza...
Eto ga ima nas 6 dosad za autopijaca style cup 2009, prijave su do subote navece :)



...da jedete drvene ćevape?!
Pa zar kod vas u Bosni nema Ramazana:icon_rolleyes:
 
Član
BEMWE je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
Mogao sam komotno ovu temu staviti u rubriku "Humor", al eto...
Uglavnom, u nedjelju na autoprijaci ce da bude stayling, tj. Dragon sa OPC-om, Ja sa OPC-om, JD - sa GTC-om, Andre sa hondicom i jos mnogi drugi cemo izloziti auta na pijaci da se malo sprdamo i slicno, jedemo one drvene cevape, mozda neko i proda auto ---> ko hoce nek se pridruzi :)

Uh zaboravio sam, Edis sa Pug-om 206cc...
Mozda i Egon Ibiza...
Eto ga ima nas 6 dosad za autopijaca style cup 2009, prijave su do subote navece :)



...da jedete drvene ćevape?!
Pa zar kod vas u Bosni nema Ramazana:icon_rolleyes:



Pa ne mora znaciti da su svi muslimani! A i ko bi stvarno jeo one cevape! :icon_question: :lol:
 
Početnik
cuj nema ramazana, a boga ti mora li znacit da svi moraju postit ako je ramazan, pitas li ti mene smijem li ja gladovat radi secera i zeljeza u krvi, i pitas li me mogu li ja bez cigare 5 minuta a kamoli 10 sati???
lol
@JD, idemo na mojmilo, aktivna pjena i gasssss! :):) :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top