Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Dobar dan
Potrebna mi pomoc misljenje
Audi A6 c6 3.0 quttro
Upalile mu se lampice na tabli
ABS ESP i električna ručna
Zamenio ABS senzor ručna radi…i dalje lampe gore pokazuju grešku
Obrisem na dijagnostici opet se upali….
Neka pomoc bi mi dobro dosla…
 
Član
Veliki pozdrav svima, treba mi pomoći oko felgi. U pitanju je C klasa s204 2012 god karavan. Želim da već do proljeća spremim ljetni set i zanima me koji et smijem da stavim. Po knjizi od auta 18 cola trebao bi 8jx18 et47 medjutim jako je teško naći mi felge sa ovim et pa da li bi bio problem za trap Itd ako stavim et 42 ili 45. Hvala unaprijed
 
Audi A6 c6
ABS ESP električna ručna gori greska na tabli ….dijagnostika pokazuje prednji desni točak senzor…zamenio i dalje sve isto…neko misljenje …
 
Član
Ukoliko imate neki sitan problem ili neko pitanje vezano za automobile, a zbog kojeg nije potrebno otvarati posebnu temu, pišite ovdje, a članovi foruma će se potruditi da što prije dobijete tačan odgovor.

Potrebno je navesti o kojem se automobilu radi.

Poželjno je da prilikom odgovora na postavljeno pitanje koristite opciju "Reply" čisto da se zna na koje pitanje odgovarate i da se ne bi pomiješali odgovori.


Molio bih vas bez spamanja, jer će isto rezultirati sankcijama.
Moze li mi neko reci gdje nabaviti ili koji je serijski broj gumica/dihtunga za mjenjac od Golfa 4 tdi. U prilogu slika
 

Prilozi

  • Screenshot_20230118-182001_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230118-182001_Samsung Internet.jpg
    185,9 KB · Pregleda: 0
Član
Pozdrav forumasi, kupio sam Hondu Accord 2007, 2.0 vtec, pa me zanima ko je dobar majstor za honde u Sarajevu, posto je rucna skroz losa i izbacuje neki VGA zuto upozorenje, pa da vidim sta bi moglo biti, ili ako neko zna sta moze VGA upozorenje na boardu biti?
Jesi li siguran da je VGA da nije mozda VSA jedino to je sto postoji na Hondi to ti samo govori da lakse vozis jer ti prednji tockovi malo proklizavaju na odnosu na zadnje tockove (variable steering assistance)
 
Član
Megan 1.6 16v 2001god nevraca obrtaje prosjecno podigne na 2000 i ne vraca zamjenio motoric ler gasa opet isto po vama sta bi mogo bit kvar
 
Top