Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Zna li neko princip rada ABS senzora na ležaju točka, da li povlači podatke o brzini sa sva 4 točka ili samo sa jednog (u mom primjeru prednji lijevi kako mi majstor reče)
 
Član
Zna li neko gdje ima da se kupi set gumica za reparaciju kocionih klijesta ili da radi reparaciju u okolini Tuzle?
 
poz. ljudi.za sta sluzi ovaj vijak?.Receno mi je kao neko stelovanje osjetljivosti alarma,da li je to to i kako se steluje..
 

Prilozi

  • 20180421_182000.jpg
    20180421_182000.jpg
    314,6 KB · Pregleda: 49
Pozz ljudi ima li efekta s vremena na vrijeme sipati tunap sredstvo za ciscenje injektora? PD 1.9 BRU motor
Moje misljenje je, da nitsta ne pomaze, nego je samo dobar Marketing za ljude koji misle tako zaobici zamjenu tih injektora
ako ti se skuplja prljavstina na injektoru, to ima neki drugi uzrok, biodisel, stani kreni voznja na kratke relacije, losa kvalitete goriva.
 
Prica mi kolega neki dan da je uzeo od Tunapa onaj aditiv 989 i da mu je auto doslovno prodisalo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Prica mi kolega neki dan da je uzeo od Tunapa onaj aditiv 989 i da mu je auto doslovno prodisalo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Umišlja/preuveličava ti jaran, kao i svi koji to koriste. Ono može spriječiti, odnosno odložiti neke probleme za kasnije. Ali da motor "prodiše" može samo na TV Shopu...
 
Top