Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Citroen Berlingo 1,9 d 2005.g je u pitanju.
Da li se i na koji nacin moze nastelovati samostelujuca sajla kvacila,jer mi skroz pri dnu odvaja i tesko ide u brzine .
Ako netko zna neku caku bio bih mu zahvalan.
 
Član
Citroen Berlingo 1,9 d 2005.g je u pitanju.
Da li se i na koji nacin moze nastelovati samostelujuca sajla kvacila,jer mi skroz pri dnu odvaja i tesko ide u brzine .
Ako netko zna neku caku bio bih mu zahvalan.
Mislis da bi se tad zvala samostelujuca sajla!? :D Kupi obicnu sajlu i promjeni! 30-tak maraka kosta!
 
Član
Jedno pitanjce za znalce..
Postoji li nacin za ispitati ispravnost klima kompresora a da se isti ne montira na cio sistem? Da li bi ga mogao samo prikopcati na struju auta (skinuti dzek sa kompresora koji je vec na autu i prikopcati na ovaj te ukljuciti klimu). Da li ce on odreagovati ako je ispravan?
 
Član
Jedno pitanjce za znalce..
Postoji li nacin za ispitati ispravnost klima kompresora a da se isti ne montira na cio sistem? Da li bi ga mogao samo prikopcati na struju auta (skinuti dzek sa kompresora koji je vec na autu i prikopcati na ovaj te ukljuciti klimu). Da li ce on odreagovati ako je ispravan?

mozda neko ima neki uređaj za testiranje komresora, a ti nista neces dobit ako samo dovedes struju na njega, treba tu nešto i da zavrti remenicu
 
Član
znam ja da on ne moze zavrtiti ali reko mozda ce dati nekakav zvuk kada dobije komandu da bude ukljucen. Vjerovatno da ovi sto rade servis klima mogu ustanoviti da li je u funkciji.
 
Član
IMAM PROBLEM S PASSATOM 2.0 TDI 103KW 4MOTION AUTO SKROZ SLABO VUČE DO 2200 OBRTAJA BIO NA DIJAGNOSTICI VIŠE PUTA NEMA GREŠKI DIZNE ZAMJENUTE EGR VENTIL OČIŠĆEN SENZOR PROTOKA ZRAKA ZAMJENUT NEDIMI I NEMA PDF FILTER MOLIO BIH POMOĆ ZA MOGUĆE RJEŠENJE MOG PROBLEMA
 
Član
Ima li ko da me uputi kako da zalijepim foliju na farove, sta ovo prscu prije, voda?? Neki koriste onaj fen, neki ne?
 
Član
zdravo ljudi. Nedavno sam kupio bmw e34 524td,1988 godiste,klima ili ti obicno toplo hladno ne radi,tj onaj kolutic za brzinu duvanja vazduha ne reaguje,pa mi nije jasno u cemu je problem. To je prvo pitanje,a drugo je vezano za menajc. kad ga ubacim u drugu brzinu zna pocesto da mi ispadne,al najcesce kada saltam iz 3 u 2,a iz 1 u 2 retko,pa me zanima sta je u pitanju?
 
Top