Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
@zadnja-kocnica Isti problema sam imao sa svojim plavim Pugom,ja sam to rijesavao cokom,podignem cok i sve fercera,ler gas koliko god sam podizao to mi je se ponekad desavalo,promijenio kompletan karburator,reparirao,dizne,svijecice,kablove,razvodnik paljena,modul paljenja,samo nisam bobinu dirao,i na kraju poceo da trokira i da trza kad se ugrije,ali nije imao problem sa pregrijavanjem,prodam ga tako,nisam uspio da nadjem u ceme je kvar....
 
Član
@zadnja-kocnica Isti problema sam imao sa svojim plavim Pugom,ja sam to rijesavao cokom,podignem cok i sve fercera,ler gas koliko god sam podizao to mi je se ponekad desavalo,promijenio kompletan karburator,reparirao,dizne,svijecice,kablove,razvodnik paljena,modul paljenja,samo nisam bobinu dirao,i na kraju poceo da trokira i da trza kad se ugrije,ali nije imao problem sa pregrijavanjem,prodam ga tako,nisam uspio da nadjem u ceme je kvar....
Al' ga uvali covjeku...
 
Član
Hahha nisam mu ga uvalio kad sam prodavo auto,receno je kupcu sve,te dijelove gore sto sam nabrojao je dobio sve gratis,dosta mu,200 i nesto maraka sam potrosio da sve promijenim i opet nisam mogo da nadjem kvar,kako god uvijek sam vozio pod cokom tako da je sve ferceralo samo tako :D
 
Član
znaci fag je dobar, imam finu ponudu za njega tako da cu ga vjerovatno uzeti, hvala na info drug
 
Član
Ljudi ja imam sledeci problem,kupio samnedavno Golfa 4, 2001 godiste i ima centralnu bravu ali nema daljinac vec zakljucavam i otkljucavam sa kljucem. Na mojim vratima je predpostavljam glavna brava. E sad problem je u sledecem, prijatelj pokusavsi da otkljuca auto je probavao da to uradi sa suvozaceve strane i od tada mi se auto pri svakom paljenju zakljuca. Moze li neko da mi pomogne oko ovog problema molim Vas ??
 
Ja i zaboravio na ovo nemam pojam u cemu je problem golf je to plus karburator, promjenio samo sajlu gasa ona se bila malo izvukla, malo je dotega mozda sad kad je hladan radi na visim obrtajima, ali zato kad se ugrije na normalnima je... Buraz to kurla (pocetnik) do grada i da se moze dokopat do kolodvora za na bus (fax) i tako te sitne relacije.... (postignuto je da se ne gasi, koliko trosi pojma nemam...)
Nema tu zivota bez dizela nekakvoga :)
 
VW Polo 6n2 1.4 TDI
Ima problem sa paljenjem,kad se okrene kljuc malo se samo "nakaslje" znaci ne zavergla onako kako treba i nece da upali dok se ne pritisne papucica gasa i cim se pritisne odmah upali.Sta bi to moglo biti ?
 
Član
Ekipa,da li je po vama puno para ili je taman ili malo ispod cijene..

U pitanju je golfa2,farbanje haube do ispod sajbe sve i citave desne strane,sve 300KM..Sta kazete ??
 
Član
VW Polo 6n2 1.4 TDI
Ima problem sa paljenjem,kad se okrene kljuc malo se samo "nakaslje" znaci ne zavergla onako kako treba i nece da upali dok se ne pritisne papucica gasa i cim se pritisne odmah upali.Sta bi to moglo biti ?
Na dijagnostiku i provjeri dizne, to im je najveca mana. Jel pusi malo kad upali?
 
Član
Ekipa,da li je po vama puno para ili je taman ili malo ispod cijene..

U pitanju je golfa2,farbanje haube do ispod sajbe sve i citave desne strane,sve 300KM..Sta kazete ??
Realna cijena. Za G2 samo hauba ide oko 150km, mada se za bolja auta uzima za haubu po 200-250km pa i vise + citava desna strana.. po meni je to realno.
 
Top