Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

ruqyw0szi8dfsmfb15ey.jpg


Na ovo zaokruzeno sam mislio :icon_smile: Kod tebe je to malo razbucano i nema poklopca:icon_smile: Vjerovatno ga je neko vec mjenjao. Imas na vrhu osigurac mozes njega prvo pogledati da nije on stradao. I vidi koji je broj na releju ;)
 
BHT Ovisnik
mali problemcic koji vjerujem znate,crkao upaljac na passatu 2002god.,kolega je sa nozem supnuo i napravio spoj i od tada mu ne radi upaljac,ostalo sve fercera,jel neki osigurac crkao ili ? Gdje se osiguraci u njega nalaze ? Hvala
 
Član
Ako je napravio spoj na upaljacu osigurac je riknuo sto posto a kutija bi trebala biti bocno od vozaca.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mali problemcic koji vjerujem znate,crkao upaljac na passatu 2002god.,kolega je sa nozem supnuo i napravio spoj i od tada mu ne radi upaljac,ostalo sve fercera,jel neki osigurac crkao ili ? Gdje se osiguraci u njega nalaze ? Hvala

kod vozacevih nogu mislim da su osiguraci a evo sema


ovaj oznaceni F33 je cigatette lighter
 
Član
@LEta, neznam jel ga tko dorao, kad sam skinuo onu plastiku pored akumulatora, na ovo sa slike sam naišao, ujutro ću pogledat ovaj osigurač i broj na releju, P.S. što ću gledat broj na releju?
 
Yellow je napisao(la):
@LEta, neznam jel ga tko dorao, kad sam skinuo onu plastiku pored akumulatora, na ovo sa slike sam naišao, ujutro ću pogledat ovaj osigurač i broj na releju, P.S. što ću gledat broj na releju?

Pa da bi mogao naci odgovarajuci, ako ti bude potreban :icon_smile:. Mislim da je kod tebe ovaj broj 201 540 32 45

2096660196_6c156b586f.jpg


Tebi treba ovakav sa crnom kapom, on je za starije modele, crveni je za mladje.

p.s. Odgovara ti i sa 190-ke i 126ice, ali tog godista, mislim da imaju isti relej.
 
Član
Nedavn osam promijenio ablender i od tada kada motam negdje zapinje palstika ono,akda smotas kao pukne plastika od plastik ui bas me nervira..nezz gdje je to i do cega je skidao sam volan jer sam misli oda je do njega nesto malo procackao ali nista opet akda motam zapinje..ZASTO??? :icon_question:

Znaci stavljen novi ablender ;)
 
Član
Dal zna neko dal odgovaraju el. podizaci sa ibize 6k na vw venta mslm dal se moze kako upakovat hvala ;)
 
Top