Automobilom u stub ulične rasvjete

Automobilom u stub ulične rasvjete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Dana 13.05.2013. godine oko 02:20 sati, u Tuzli u Ulici Husinski Rudara, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je učestvovalo pmv. marke "Polo", kojim je upravljao M.L., rođen 1993. godine iz Tuzle, kojom prilikom isti je izgubio kontrolu nad vozilom, nakon čega je ostvario kontakt sa stubom ulične rasvjete.
U ovoj saobraćjanoj nezgodi vozač M.L. zadobio je lakše tjelesne povrede, dok je suvozač R.B., rođen 1993. godine iz Tuzle zadobio teške tjelesne povrede, koje su konstatovane od strane ljekara u UKC Tuzla. O događaju je obavješten kantonalni tužilac, a uviđaj su izvršili policijski službenici OKP PU Tuzla, koji rade na dokumentovanju ove nezgode.
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

one bandere su uklete treba 20ak hodza nac gdje da oduche oko njih kakve zapise da naprave ... niko da promasi banderu nesto ne valja
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

Zivi su hvala Bogu obojica.
Vozac je manje povrijedjen,dok je suvozac teze povrijedjen...
Sve u svemu imali su velike srece...kazem opet HVALA BOGU DA SU JARANI NAM ZIVI...
I cuvajte se momci kako vozite...
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

Brz im oporavak, da prodju bez posljedica
 
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

A jest ga smoto... nek je ziva glava...;)

Pokrenite peticiju za uklanjanje javne rasvjete... opasna je po zivot :lol:
 
Legend
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

Kako bi ja ovo slozio tuzbu opstini, znaci naletili su na blato i mulj koje je dan ranije od onih kisa ostalo na saobracajnici.
 
Super Moderator
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

daki i da ih tuzi daj boze da ista postigne...moj kolega je zimus u saht tako uletio, puknut poklopac bio, a3 sportback, bilo stete 5000 i jos nista nije naplatio

Sva sreca pa su zivi, pogotovo suvozac, ovo su jedni od najgorih udesa
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

i da ih tuzi oni ce reci da nije prilagodjena brzina uslovima na putu tako da od tuzbe nema nista

PS gledajuci na slike radi se o velikoj brzini
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

koja sreca da suvozac prezivi, negdje su dali dobre sadake
 
BHT Ovisnik
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

al su zavalili :icon_eek:
neznam sta je bilo, po udaru brzina je vejrovatno veca od dozvoljene,al svi mi brze vozimo, treba imat dobro srece da ovo preživi suvozač
 
Legend
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

CoL3 je napisao(la):
al su zavalili :icon_eek:
neznam sta je bilo, po udaru brzina je vejrovatno veca od dozvoljene,al svi mi brze vozimo, treba imat dobro srece da ovo preživi suvozač

60km/h brzina

Neznam jestel imali priliku vidjeti ovih dana u TZ sto je bilo nevrjeme i kisa, i svo blato iz crvenih njeva, mosnika, i ilincice te kužića je na magistralu sišlo i naletili su u miladijama na blato (mulje) ko je iz TZ zna sta je to, i direkto okrene ih u banderu, nema kocenja nema ispravljanja direktno.
 
BHT Ovisnik
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

ja sam bez kocenja isto direkt lupio sa 40-50km/h s tim da nisam uopce udario branikom,nego samo cistim limom,bez diranja šasije
o3wfv3p4jtazw3v1073h.jpg


a s ovim sam prosle godine imao udes,brzina oko 60-80km/h
http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=7effda51-52ed-451a-917b-b0642fb45134&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae

s tim da je on udario u mene,tj. naslonio se i odbio se ovdje na banderu,evo i tragovi zanosenja, isto kocenja i sl. nema,sve ukupno 25m od kontakta,mislim da je ipak 20godina mlađi polo tvrđi od passata, a da jos ovoliko ga unutra zavali,a udario je najjacim bocnim dijelom, prag-stub ...ne sudim nikome, i ja brze vozim, samo govorim iz iskustva, mozda polo ipak nije toliko tvrd kao passat...
 
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

ogranicenje brzine ponekad treba prilagoditi uslovima na cesti,jao jest dosadna ona teta iz bihamka,po cijeli dan ona to govori na radio stanicama :icon_twisted:

Bit ce ovovga i u Zenici,samo dok se zavrsi dio Sarajevske ulice kod KPZ-a :icon_sad:
 
Član
RE: Automobilom u stub ulične rasvjete (opet bandera)

Zna se sta je bilo u Tuzli zadnjih par dana nema potrebe da se zajebava sa autom, kod nas i kisa mala jaca kad padne prepolovit brzinu od dozvoljene jer nase konjine nit ciste puteve nit sta pa onaj pjesak i ostala govna od udesa sto ostanu pored puta voda samo iznese na cestu. Juce stari prica jos ima fleka od krvi na putu od one dvojice motorista sto su se sudarili prije 2 sedmice kod bate petrola toliko o urednosti puteva, o flekama od ulja da i ne govorim pociste samo povrsinski ulje il prospu neko sranje a ono sto ostane u porama od asfalta nista, isto tako i djelove pokupe krupnije sitniji il ostanu il ih bace pored puta.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top