automobil za pocetnika

automobil za pocetnika

Član
Slažem se...nije malo 3.000,00KM! Ima ovih Corolla sličnog godišta i za 500,00KM ali pogledaj malo "uživo" na šta takve liče i koliko bi ti trebalo love da ih dovedeš u približno ovakvo stanje! ;)
Danas je najveća zamka kupiti auto u rangu cijene 5.000.00 - 6.000,00KM...sve izgleda "fino i krasno" a u startu, da bude sve tip-top treba ti uložiti još 3.000,00KM! :D Ako hoćeš upoznaću te s par tipova koji su se tako "usrećili" autima (npr. 2003. godišta)....
znam ja druze dosta takvih auta, top stanje, klete se svim i svacim da ne trosi ulja kapi a ja iza njega idem a on pusi plav dim k'o toplana. Najgora su ta auta od 4-5000 do 8-10 000km, mada su i skuplja macak u vreci jer licno znam auta koja su bila totalka a sada se prodaju pod ekstra stanje i cijena 24000km...
Pa nije baš to auto za početnika da ga sjebe, nego za nekoga da ga nastavi čuvati kao i do sada...
Ima i toga ali meni je licno to auto ruzno za vidjeti i vani i unutra. Za 3000km mozes uzeti puno ljepse auto recimo bila je za 4000 toyota supra koja je pojam za ovu corolu...
 

EE9

Član
znam ja druze dosta takvih auta, top stanje, klete se svim i svacim da ne trosi ulja kapi a ja iza njega idem a on pusi plav dim k'o toplana. Najgora su ta auta od 4-5000 do 8-10 000km, mada su i skuplja macak u vreci jer licno znam auta koja su bila totalka a sada se prodaju pod ekstra stanje i cijena 24000km... Ima i toga ali meni je licno to auto ruzno za vidjeti i vani i unutra. Za 3000km mozes uzeti puno ljepse auto recimo bila je za 4000 toyota supra koja je pojam za ovu corolu...

Slažem se, skoro svi tih godišta "dime" ali nisi dobro pročitao oglas! :D
Nema dima niti potrošnje ulja na ovoj Corolla-i a plus...."Eco test" po tvorničkim specifikacijama...
Znaš kako se kaže...."Ako laže koza, ne laže rog"! Sve se provjeri...
Ah, Supra....to je druga klasa i tip auta, totalno neusporedivo s Corolla-om...ni o ljepoti nema smisla govoriti al' o cijeni eksploatacije, održavanja, funkcionalnosti i troškovima potencijalnih kvarova Supra-e....možemo! :D
 
Top