Automehanicar Sarajevo wag

Automehanicar Sarajevo wag

Član
Zdravo, auto mi trosi ulje, nekih 0.5l na 500km. Motor je suh, nigdje ne kapa, nema bijelog dima. Zanima me vas savjet, da li znate nekog automehanicara koji je strucan u otvaranju motora i koji zna sta radi? Vjerovatno je u pitanju karika. Ali u svakom slucaju uradio bi to da valja. U pitanju je 2.0TDI 135kw (CUN, CUNA).


Hvala unaprijed!
 
Član
A sta ti je sa turbinom, mozda probija kraj dihtunga. Skini ulazno crijevo u incercooler. Ako izadje dosta ulja onda je turbo.
 
Super Moderator
A tako oni rade. Vecina ih kako se blizi 200000km pocinju ulje da trose i u vecini slucajeva su karike
 
Super Moderator
Sa desne strane auta se cuje kao neko kuckanje? Ako na to mislis 90% ih tako radi, vremenom mozda uljna pumpa pocne da proizvodi zvuk taj nisam siguran zaboravio sam ali govorio mi je kolega jedan koji radi samo vw
 
Član
Sa desne strane auta se cuje kao neko kuckanje? Ako na to mislis 90% ih tako radi, vremenom mozda uljna pumpa pocne da proizvodi zvuk taj nisam siguran zaboravio sam ali govorio mi je kolega jedan koji radi samo vw
Jeste, izrazeniji je sa desne strane. Da li to znaci da je uljna pumpa otisla ili je to ok? Imas li neki prijedlog za majstora?
 
Super Moderator
Mislim da ne znaci
Imam, kum u ugorskom ili elva na kobiljoj glavi ili ahmo isto na kobiljoj glavi
 
Top