Autoelektricar

Autoelektricar

Član
Pozz hitno mi treba autoelektricar da mi pogleda nesto na motoru ako netko ima br nekog iz mostara hitno je ljudi gorii....
 
Član
ima ti u mostaru eso tojaga i nema ga sigurno boljeg u nasem kraju,a ima na buni fetic dobar je ali kad zapne i on zove esu
 
Član
Hodbina je napisao(la):
ima ti u mostaru eso tojaga i nema ga sigurno boljeg u nasem kraju,a ima na buni fetic dobar je ali kad zapne i on zove esu

Slazem se, Eso ti radi dole u juznom logoru kod sumarstva ima velika tabla pise posta , s desne strane kad ides iz pravca bolnice ;)
 
Član
trba mi neko ko zna zašto mi ne radi grijanje auto je golf2

imali na ovom forumu prijavljen bar jedan autoelektrićar
 
Član
sami je napisao(la):
trba mi neko ko zna zašto mi ne radi grijanje auto je golf2

imali na ovom forumu prijavljen bar jedan autoelektrićar



kakvi su simptomi,puse li,ikako ili puse hladno,,de malo detaljnije
 
Član
puše hladno,ventilator se pali ali ne grije,predpostavljm šta je.ali ne znam smijem lj se usuditi skidati konzolu kažu poslije je nemožeš vratiti a ne daje mi se 80km majstoru
 
Član
sami je napisao(la):
puše hladno,ventilator se pali ali ne grije,predpostavljm šta je.ali ne znam smijem lj se usuditi skidati konzolu kažu poslije je nemožeš vratiti a ne daje mi se 80km majstoru

nevalja ti mali hladnjak, moras to da skines i sve se moze vratit, kakvih 80km za sta? pa nece ti generalku motora radit...
 
Legend
sami je napisao(la):
trba mi neko ko zna zašto mi ne radi grijanje auto je golf2

imali na ovom forumu prijavljen bar jedan autoelektrićar



clan foruma "zviz" je meni radio istu stvar na autu, doduse kod mene nije nista radilo, znaci okrenem prekidac nista..

na kraju se ispostavilo kvar na instalaciji.. uglavnom dog se sa njim, momak extra radi a jeftin je pravo..
 
Top