AUTODROM - AMK 70 - Sanski Most

AUTODROM - AMK 70 - Sanski Most

Član
Dragi prijatelji, neki dan nam je zvanično uručena Odluka o dodjeli zemljišta gdje počinjemo izgradnju automotodroma na kojem će biti instalirana staza za sva cross takmičenja.
Ovo je zaista veliki dan za historiju automoto sporta BiH! Svi ljubitelji adrenalina uskoro će imati razlog više da posjete Sanski Most.

Ciljevi su : cross staza, ima neki dio stare pruge moguce je cak i 402m , okupljanja tipa tuning showa , i ocjenske voznje spretnosti ... Bice sve na jednom mjestu ..



Kao sto vidite , trebat ce za izgradnju dosta al mislim da uz podrsku pravih ljudi da ce i biti nesto od ovog ..

Dobro nam došli!












 
Član
Anese gdje je ovo, nekako ne mogu da skontam lokaciju? I de mi reci kako se uclaniti u klub, koja procedura, moram li biti ja licno tu ili kako vec? Sretno s projektom ;)
 
Član
@ boki : za sad bi trebala biti zemljana podloga , mada al sve je moguce . Al iskreno et najvise se prica ta zemljana podloga bice nekih bagija,kroseri ,nest tipa off road



@ ervin : buraz netrebas se nest uclanjivat najvaznije kod njih je da budes dosta aktivan , mada nisam ni ja aktivan previse mislim bio sam al eto ima par razloga sto nisam , stara je to skola automobilizma ,slusaj motor a ne muziku , i ti fazoni tuning to nije nist :D:D


Lokacija ti je buraz u Kljevcima 50 duluma zemlje znaci van grada , osim tog mjesto je odlicno sto se turizma tice ,tom nekom trasom prolazi medjunarodna neka green biciklisticka ta trasa , imas izvor Dabra, pecine i sve to ... tj. autokamp i uzivas u prirodi i jos pratis sportska desavanja.




------------------------------


Kad god dobijem kakvu informaciju , napisat cu je u temi tak da admini se poslije nesto ne bune sto sam digao stariju temu i sl.

Ovaj koji dan idem u prostorije pa Vam javim detaljno sve ;);)
 
Član
Jel ovo ono gore kad smo onaj dan zalutali :lol:
Ako je to dobra lokacija,nisam ni znao da ono ima kod nas :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
Jel ovo ono gore kad smo onaj dan zalutali :lol:
Ako je to dobra lokacija,nisam ni znao da ono ima kod nas :cool:

Nije majko ... onaj dan smo isli prema Korcanici i nisam ni ja znao , onno jarane ko more ,al dobro ipak je Lusci Palanka poznata po tome da je ima te neke podzemne vode ...



Lokacija je u selu Kljevci ,bageri vec rade , i valjda se RED BULL ponudio da bude sponzor svih desavanja na tom autodromu ...
 
Top