Autodijagnostika

Autodijagnostika

Član
Pozdrav svima.
Imam jednu molbu,pa mi treba stručna pomoć.
Treba mi autodijagnostika za novija vozila, pretežno VW, sa kablovima. Pošto
se u ovo ne razumijem baš, volio bih pomoć automehaničara gdje šta kupiti, samo da ne fali sutra ništa i da nema problema.
Bilo kakve ideje sa ili bez linkova su dobrodošle::cool:
 
Član
http://www.amazon.co.uk/vagcom-vcds11-11-3-Diagnostic-Cable-Skoda/dp/B006ILCXLE/ref=sr_1_6?s=automotive&ie=UTF8&qid=1376594402&sr=1-6&keywords=VAG+COM+USB+DIAGNOSTIC+CABLE
 
Ma imas toga i po piku.
Imas kineske koje mogu samo ocitati gresku a mozda mogu i obrisati, dok imas i onih malo naprednijih koje dozvoljavaju malo dublje prckanje.
Uz to dobijes i cd koji je cak i na nasem jeziku i ima dovoljno opcija za nekog hobiautomehanicara.
 
To su sve kopije uglavnom, a ko hoces orginalnu rostech je proizvodjac i veoma su skupe, ali ako uzmes recimo ovu do 100 km mozes radit ono sto ti je vecinom i potrebno.
A zasto ti treba dijagnostika, sat zelis radit??
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
To su sve kopije uglavnom, a ko hoces orginalnu rostech je proizvodjac i veoma su skupe, ali ako uzmes recimo ovu do 100 km mozes radit ono sto ti je vecinom i potrebno.
A zasto ti treba dijagnostika, sat zelis radit??

Ne treba meni,treba mi prijatelju koji radi gore i ima radnju...Ja se uopšte ne razumijem,ali bih volio da ga ispoštujem. Zato pitam Vas,vidim ima dosta toga po piku,šta njemu treba za normalan rad...
 
Ako kupi neku sa pika ili ebaya u biti sve je to isto. Osim da nije bas ona kineska, softver moze pronaci na netu toga sad ima,ako ne dobije cd uz kabal.
Moze skenirati i brisati greske, resetovati servisne intervale i jos toga...
I ova dijagnostika je samo za VAG grupaciju.
 
Član
Da ne otvaran movu temu..
Ima li neko da posalje ili ako zna dje bih mogao skinuti drajver ili kompletan cd delphy 12.3?
 
Top