auto wash & polish Lamborghini Gallardo

auto wash & polish Lamborghini Gallardo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehe svak ccasttt nnego da vas pitam sta misli te koliko mu jtrebalo vremena da ovo sve uraddi???
 
Član
D_cash je napisao(la):
hehe  svak  ccasttt   nnego da vas  pitam  sta misli te koliko mu jtrebalo vremena  da ovo  sve uraddi???

par 2 - 3 dana polako onako mozda i brze a mozda i sporije
 
heh gdje su sad ovi moji neki prijatelji da vide da se felge peru odnosno čiste za četkom od vc -a ja sam to davno primjenio kupio novu četku za vc i snjom perem felge iznutra svi mi se smijali a evo i ovaj tako radi ili se varam
 
Član
Ja ne bih rekao da je ovo cetka od wc-a, jer su na njoj ipak grube cetke, ovo je od nekog finijeg materijala ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
heh gdje su sad ovi moji neki prijatelji da vide da se felge peru odnosno čiste za četkom od vc -a ja sam to davno primjenio kupio novu četku za vc i snjom perem felge iznutra svi mi se smijali a evo i ovaj tako radi ili se varam

Otvori mi covjek oci ovako kasno... A mene bas ubijalo kad treba srediti feluge... A rijesenje mi bilo pred nosem, svaki put kad idem u wc....
 
Član
imam ja cetku za felge,slicna toj za wc al je namjena joj za felge,tak je kupio,mnogo uza,nesto kao zenska cetka ona za kosu i lagano :)
 
Legend
jarane
jos kad dodjes po njega ovaj sto ga prao se okrene i da ti guze pa dobijes 3 manekenke da taj rad odmah poslije ..

hbt.. pa koliko truda i vremena, pa slikanje, vidi se da je profesionalac radio, rekao bih da je ovo reklama za nesto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top