Auto u inostranstvu

Auto u inostranstvu

Član
E ovako posto je nemoguce izgleda prodati benzinca u bosni odlucio sam ga zadrzati al ako se pojavi kupac prodati ga naravno i nikad vise benzinca uzeti.
Zivim u njemackoj prebivaliste mi ovde vizu imam. Da li je moguce da ovde ja auto povezem koristim ga normalno ? Inace auto je na mami sada stim da posjedujem ovjerenu punomoc na kojoj pise primjer da ga mogu prodati i slicno?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Molio bih admina na obrise moju temu ne da postoje isto pitanje vec vidim da sam tamo i pisao.
Nemoguce prodati jedino mi budale s foruma bi ga uzele. Auto prodajem vec pola godine 500km sam spustio, preko 2000km ulozio i prodajem za 3500'neregistrovanog . Neki dan sam ga registrovao i kontam ga sa sobom povesti . 206 1.6 16v ljudi znaju pitati samo koliko trosi a trosi manje od 1,4 i 1.6 8v mog stila voznje.
Jos jednom obrisite temu . Hvala

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Član
Ako je 206, benzin, neregistrovan, a 3500 hoces za njega, nije ni cudo sto ga ne mozes prodati.
Briga svakog koliko si ti ulozio, to isto govori svaki prodavac svog auta.

To si trebao minimalac ulozit pa prodat malo jeftinije, a dobio bi mnogo vise.
 
Član
Pa ako cemo tvojom logikom onda bi ga trebao inza 5000 prodavati. Malo mi degutantno komentarisati ko koliko trazi za nesto svoje, takve komentare od svercera samo mogu shvatiti. Nisam svercer nisam ga kupio da bi stedio zaradio nisam ga odrzavao da bi ga kasnije prodao i zaradio.
Da je 2.0 hdi glat bi otisao skoro za 5000

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Član
Razumijem ja tebe, ali ti mene ne.
Vjerujem ja da je takva situacija, i svako iole normalan ne bi se dvoumio.
Ali je problem sto 99% njih govori tako je kako je, sve tip top.
 
Član
Ja ne govorim nista, racuni govore ako laze racun ne laze oko.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Član
Pa ako si se vozao normalno da ces i ulagat, onaj ko kupuje auto gleda trenutno stanje auta, ja kupio motor platio 1200 km , 5 godina ga registrujem redovno , svake godine po 200 km, i sad kad bi ga prodavao ispada da ga moram cijenit 2200 km, ne racunam servise itd...

Meni je neki dan dolazio covjek nudi mi auto, i kaze mi ja sam njemu kocnice uradio servise velike male, gume nove, ulozio sam kaze kamaru para, daj mi reko racune da vidim, kad on pokaza racuni iz 2010 godine.

A inace svako auto je bure bez dna, non stop se nesto ulaze mijenja itd, jednostavno to tako ide, za uzvrat ti auto daje da ga vozas
 
Top