Auto slabo vuce

Auto slabo vuce

Član
Opet ja i moja mazda, nakon sto sam zamijenio kablove i rijesio trzanje sad se pojavio problem sa ubrzavanjem. Uglavnom gdje sam nekad mogao 4. brzinom sad jedva mogu 2. da idem, na uzbrdici naravno. Auto je tromo kao da vozim 10 osoba a ne mene samog. U prvoj prvo na ler moram nabiti obrtaje pa tek onda pustati kvacilo jer nece da se zaleti na malim obratijma. Dal je pumpa za benzin ili je motor produvao mada mi ne dimi i nisam primjetio neke znakove (tjesim sam sebe). Majstorim sam vozio ali svi kazu dodji za par dana.
 
Član
kakvo je sagorjevanje..kakav je rad motora...jel vuce jednako il trza..ocisti protokomjer, klapnu gasa..pregleda crijeva vakuma..vidi radel uopste...kad auto ne vuce to moze biti 1001 razlog ako realno govorimo.. :D koja je mazda mozel na dijagnostiku
 
Član
prije 10 dana motor je radio sasvim normalno dok nisam primjetio neke trzaje pa sam zamijenio razvodnu kapu i finger, e od tada pocinje sve polako dok nije doslo do toga da na ler radi na 250 obrtaja, snage nema do 2500 obrtaja, sagorijevanje nije dobro. Kablove i finger sam zamijenio i nije do njih, a kapu sam drugu stavio ali opet isto. Ja sumnjam na razvodnu ruku da se nije pomjerila koji milimetar nekako. Stara je ko grcka pa ne moze na dojagnostiku . Protokomjer cu ispitati pomocu unimjera al klapnu mi otvara normalno. Leptir ocicscen. Svjecice sam zamijenio prije 2000km, ne vjerujem da je do njih. Vec 5 majstora sam obisao a niko kao nema vremena.
 
Top