“Auto Show – Vogošća 2008”

“Auto Show – Vogošća 2008”

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
Ovaj dječko što vozi bijelog Punta, je li član BH Tuninga?

ja koliko sam upoznat nije. sto pitas? meni se iskreno onaj punto ne svidja ni sekunde sav je nekakav fuujjjj

Pa OK, svako ima svoj ukus. Ne mogu reći da je "fuj" ali ja bih sigurno još poradio na njemu. Punto je Abarth, ali nema kompletan Abarthov stajling kit čini mi se. Čini mi se da sam negdje gledao njega kako se trka sa tepSijom po sarajevskim ulicama. :D

Konkretno zanima me gdje je uzeo one maskice za farove? Meni bi trebale obrvice, ali i onako kao kod njega moglo bi doći u obzir za prvu ruku. :icon_biggrin:
 
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
Ovaj dječko što vozi bijelog Punta, je li član BH Tuninga?

ja koliko sam upoznat nije. sto pitas? meni se iskreno onaj punto ne svidja ni sekunde sav je nekakav fuujjjj

Pa OK, svako ima svoj ukus. Ne mogu reći da je "fuj" ali ja bih sigurno još poradio na njemu. Punto je Abarth, ali nema kompletan Abarthov stajling kit čini mi se. Čini mi se da sam negdje gledao njega kako se trka sa tepSijom po sarajevskim ulicama. :D

Konkretno zanima me gdje je uzeo one maskice za farove? Meni bi trebale obrvice, ali i onako kao kod njega moglo bi doći u obzir za prvu ruku. :icon_biggrin:

cekaj malo ti mislis na ipetovog punta. e taj je mjera. bio jos jedan bijeli pa ja mislio da na njega misis. bijeli ipetov hgt je extra odradjen a isto tako i ide. nije bas ko od tepSIJA-e.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
cekaj malo ti mislis na ipetovog punta. e taj je mjera. bio jos jedan bijeli pa ja mislio da na njega misis. bijeli ipetov hgt je extra odradjen a isto tako i ide. nije bas ko od tepSIJA-e.

Kod tepSije je perverzija što se tiče ubrzanja, ali samo jedan dan kad vidiš tepSija pije TURBO SLANG da bi bio što lakši! :D

Šala mala na tepSijin račun! ;)
 
Član
vidjam abarthovog punta svaki dan, lik visi u brijescu kod suzuki-ja.... punto je extra...
bio sam i ja jucer extra su auta... samo meni bilo malo ofirno da prilazim i upoznajem se....
gledo sam i ja klip,.... al ga je tu tepsija ostavio.... :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top