“Auto Show – Vogošća 2008”

“Auto Show – Vogošća 2008”

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AUTO Media Group, KSC «Vogošća» i RTV Vogošća, u okviru manifestacije Vogošćanski dani, organiziraju auto-moto-karting druženje pod nazivom “Auto Show – Vogošća 2008”. Za sve građane bit će upriličen bogat program koji obuhvata: Styling i dB Race Show, izložbu trkaćih automobila, testne vožnje karitnga i Mini Formule 1, te ostale sadržaje.

Program manifestacije:

Srijeda, 18.06.2008.

17:00 – Testne vožnje (Mini Formula 1 i karting) Stadion «Hakija Mršo»

18:00 – Auto expo (izložba automobila - Sportska vozila, Styling i dB Show)

20:00 – Defile vozila

Četvrtak, 19.06.2008.

17:00 – Testne vožnje (Mini Formula 1 i karting)

18:00 – Auto expo (izložba automobila - Sportska vozila, Styling i dB Show)

19:00 – Moto show (egzibicije na skuterima)

21:00 – Završetak testnih vožnji i zatvranje manifestacije

Manifestacija «Auto Show – Vogošća 2008» bit će održana 18. i 19. juna na lokalitetu Kulturnog sportskog centra.

Ovim putem pozivamo sve zainteresovane timove, klubove ljubitelje automobila da nam se pridruže na ovom okupljanju koje će početi u 18:00 na platou osnovne škole u Vogošći.




Ideli ko??????????????
 
Član
Pa et to je cisto promotivno u sklopu Vogošćanskih dana da uvelicamo tu manifestaciju. A nemozemo drugi dan jer za vikend organzujemo karting trku (subota) i Street Race (nedjelja) u Živnicama...
 
Član
Ne boduje se nista, nije takmičenje, nego cemo se okupiti na dvoristu ispred osnovne skole, onda idemo krug korz grad koji je zatvoren, i na povratku stat cemo u glavnoj ulici da građani malo vide automobile, i onda idemo na stadion tu se parkiramo malo se durzimo i to je to.

Samo da napomenem da je staza oko igralista na stadionu afaltirana tako da nece biti problem ni za jedno auto da prodje i parkira se.
 
Član
Aha znaci idemo kroz Vogoscu,grad ce biti 100% zatvoren da ne bude ko i za Sarajevo pola raje popisa policija,ok,znacajan napredak
 
Član
grad je ionako svaki dan zatvoren od 17h. al samo jedna ulica je zatvorena. a ulicom seta raja...
 
Član
ja cu doci onako iz zajebancije. malo druzenje, ovo ono...
naravno, ak bude koga. heheheh :D
ionako zivim u vog, tako da mi nije tesko... mada izbjegavam ovaj ciganluk sto su napravili. (mislim na ove vog dane)
 
Član
drago mi je ako ce biti... samo vidim ovdje niko ne pise da ce doc. pa zato. dobro dosli u moje selo... hehhe
nek se i ovdje napokon nesto slicno desava... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top