Auto show Sarajevo - 24./25.maj

Auto show Sarajevo - 24./25.maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I pored toga sto je street race pomjeren, ovaj vikend ce biti iskoristen za dB Drag i Style takmicene...druzenje...party.. i sastanak sa takmicarima i klubovima. Svi su pozvani....

AUTO Media Group, AUTO 4x4 Club i BIHAMK organiziraju auto-moto-karting vikend pod nazivom “Auto Show – Sarajevo 2008”. Za sve građane bit će upriličen bogat program koji obuhvata: Styling i dB Race Show, izložbu trkaćih automobila, testne vožnje karitnga i Mini Formule 1, te ostale sadržaje.

Program manifestacije:

Subota, 24.05.2008.
12:00 – Ceremonija otvaranja manifestacije
12:00 – Testne vožnje (Mini Formula 1 i karting)
14:00 – Auto expo (izložba automobila - Sportska vozila, Styling Show i dB Race)
15:00 – Test day (Style i dB Race)
18:00 – Sastanak sa predstavnicima klubova
20:00 – DJ Party i praćenje prijenosa «EUROSNOG 2008»


24:00 – Završetak prvog dana manifestacije

Nedjelja, 25.05.2008.
10:00 – Testne vožnje (Mini Formula 1 i karting)
12:00 – Takmičenje ( Street Style i dB Race)
14:00 – Prezentacija automobila za SR Cup 2008
15:00 – Moto show (egzibicije na skuterima)
16:00 – Proglašenje pobjednika (SS i dB Race)
18:00 – Završetak testnih vožnji i zatvranje manifestacije

Manifestacija «Auto Show – Sarajevo 2008» bit će održana 24. i 25. maja na BIHAMK-ovom poligonu u Butmiru.
 
Član
x7ibp.jpg


;)
 
Član
Fino fino,eto i mene sutra ako Bog da,ali sto Madzid polijepi ove naljepnice na bimera,pa stvarno mi se to ne svida,ali sta cu njegov je i nek lijepi sta hoce na njega
 

edo

Član
malo ko bi rekao da je neka auto priredba po izgledu auta na parkingu,jedino ibiza,e 36 i onaj
nissan i onaj ford vrijede za pogledati,ostalo je ok,ali se ne ističu nešto specijalno,i nekako
na svakom takmičenju ista auta,to je malo monotono...
 
Član
djulba je napisao(la):
malo ko bi rekao da je neka auto priredba po izgledu auta na parkingu,jedino ibiza,e 36 i onaj
nissan i onaj ford vrijede za pogledati,ostalo je ok,ali se ne ističu nešto specijalno,i nekako
na svakom takmičenju ista auta,to je malo monotono...

Dodji nam ti pa popravi prosjek...
 
Član
od danas slike ce biti mozda veceras a ostale slike imas u temi

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8075
 
Član
ma pregledao sam od jucer,najvise me ineteresuju slike Vekine skode,nesta je polijepio po njoj a i nesta oko motora je cacko,pa interesuje sta je to
 

edo

Član
Anais i Iceman nisam mislio ništa loše,nego samo kažem da nemate neku konkurenciju,većinom
raja iz SA...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top