Auto Show 2009

Auto Show 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo danas fino pravo vidjeo alexovu astru uzivo boli glava a ko i diablu meni se cvrka nesto neopisivo svidjela iako nema puno prerada auto leti
 

IGY

Član
hehe vidi meni 126 reza
al eto sa prednjim sistemom nije ni tako lose :lol::lol::lol:

cestitke ostalim ucesnicima
@jubix ibiza je moja, hvala
@ bucky tnx

eto opet sam malo brpao i to nevjerovatnih 126 dB to se nije moglo opstati u autu hahah jbg kasno sam shvatio sta sam zasrao al hajd bilo je bar dobre zajebancije, prvo mjesto u maloj klasi i drugo mjesto na db-u fino prodz subota
 
Član
Ev par slikica i od mene, kliknite na link ispod...

http://img89.imageshack.us/gal.php?g=slikice.jpg

Od ovih sto su vozili autoslalom svaki auto imam bar 3-4 slikice, pa ako nekom treba neki takmicar, nek javi, postavim sutra...
 
Legend
extra je bilo fakat..
ja sam ponajvise uzivao na trci spretnosti, cestitke jos jednom mirzi (srebra_ze) sa golfom,momak vozi fakat, za pohvale, iako je spor haha :D:D mislim da je imao najbolje vrijeme u svojoj klasi

cestitke i deji, fakat se usavrsio, zna sta radi, najjace mi je bilo, govori gera dobro je, dejo ga vrti jos jedno 2-3 min hahah ;);)

sivi golf mk4, nema dalje znaci, tako malo a tako puno, ja sam se izbezumio kad sam ga vidio.. nema dalje, cestitak bih i ekipi sa foruma koji su uzeli nagrade za style, db i ovima sto su ucestovali na trci spretnosti..

2zlatani : vise koristi rucnu na trci, bit ce ti lakse se vrtit :cool::cool:
 

IGY

Član
jesu nase su table, to je brat od Struje sto vozi bijelog mat bmw, sto je io crni mat :D
 
Član
prejake su i dvije one astre sto su malo kasnije dosle..
neznam jestel zapazili plavog saxa vts..motor je friziran..u drugoj brzini ja sam se juce vozio 105km/h..auto je raketa..ovaj crveni jeep je u vlasnistvu istog momka..znaju ga svi zenicani sa foruma..
a mirza(srebra_ze) je bio drugi u klasi..
 
Član
ekipa....ja neznam ni šta bi rekao...još sam pod dojmom kako bi rekli....

ludnica kraće rečeno!!!!
meni bilo predobro....opet bi...jooooj...morali smo jedino vraćati se noću,ali nema veze,sve 5....
bekir,muha,igy....neznam ko sve još bio od ekipe iz Carbona i ostali....svaka vam čast...
ĆEVAPI EXTRA!!!!!!

VIDIMO SE PONOVO!!!!!!!!!!
 
Član
bem ti obaveze kada nisam mogao doci :icon_sad::icon_sad:
a bas mi bilo blizu :icon_cry::icon_cry:
al eto vidim fino je bilo sljedeci put dolazim hh :cool:
 

IGY

Član
alex-vu je napisao(la):
ekipa....ja neznam ni šta bi rekao...još sam pod dojmom kako bi rekli....

ludnica kraće rečeno!!!!
meni bilo predobro....opet bi...jooooj...morali smo jedino vraćati se noću,ali nema veze,sve 5....
bekir,muha,igy....neznam ko sve još bio od ekipe iz Carbona i ostali....svaka vam čast...
ĆEVAPI EXTRA!!!!!!

VIDIMO SE PONOVO!!!!!!!!!!

hoce neko cevapa :lol:

eto nas jos malo tamo sa cevapima pripremi rostilj :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top