Auto Show 2009

Auto Show 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel moze neka mapa ili makar neka adresa za Navi za nas koji dolazimo sa strane??? Da ne zalutam kao prosle godine i napravim 140 km okolo...:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:
 

IGY

Član
dulegti je napisao(la):
Jel moze neka mapa ili makar neka adresa za Navi za nas koji dolazimo sa strane??? Da ne zalutam kao prosle godine i napravim 140 km okolo...:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:

Dule kad budes gdje blizu Sa javi se doci cu ja po terbe da ne lutas, i sa Alexom sam se tako dogovorio
btw zar necete nekako skupa ili kko sta
P.S. cujemo se preko msn da se zdogovorimo
 
Legend
IGY je napisao(la):
Liga u koju bi mene klasu recimo stavio
kod mene je porfi oprema, ali nemam porta, znaci kompresija je, i takmicio sam se prosle godine i imam fine rezultate, a o znanju da ne pricam koje imam sto se toga tice
no opet moje setup u autu je po mom misljenju za mini klasu, jer ne mozes me recimo staviti u SA sa recimo feletom koji ima SPL kutiju i sl.

Little Dragon je napisao(la):
ma ja bi tebe Igy stavio u ludnicu tamo nema klasi ili si lud il nisi :D

muha je napisao(la):
ti si diskvalifikovan :) nema se sta odlucivat tu
Ja mislim da ti je sve receno... :lol::lol::lol:

Ne znam drug posto si ti ipak amater... mozda u Mini, al mlslim da bi se Miki onda ljutio... :lol::lol::lol:

p.s.
Nisi ti za mini klase, al kao sto je vec napisano, sudije ce da odluce o tome na licu mjesta... ;)
 

IGY

Član
hmm malo ste pogresno to definisali
no nema veze bitno je da cu da brujim citav dan i da se zajebavam
 
Legend
IGY je napisao(la):
hmm malo ste pogresno to definisali
no nema veze bitno je da cu da brujim citav dan i da se zajebavam

Sta je pogresno a sta ne, to ce mo da vidimo... a kao sto sam rekao, budu sudije na licu mjesta i dogovarajte...

Alex, Dule i Bekir ca da budu tu... pa izvolite... ;););)

p.s.
Nek Vam je ugodan vikend...
 
Član
muha je napisao(la):
ja bi u mini klasi zabranio aeroportove, zabranio bi nake struje i ha fu kablove , obavezn bi bio osigurac, i svi kojii koji su se ikad takmicili nebi mogli u mini klasu

A sta ovdje pise:



MINI KLASA će biti svakodnevni auti,koji se ne natječu inače ili oni koji imaju slabiji set-up koji svaki dan slušaju...

mislim da je ovim sve definisano...

alex-vu je napisao(la):
dule još ni nezna šta ga čeka......uglavnom dolazimo zajedno...

heheh :icon_twisted:
ugl nemojte na Doboj ici :)))))

Arizona-Tuzla-Olovo-Sarajevo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top