Auto Show 2009

Auto Show 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja bi u mini klasi zabranio aeroportove, zabranio bi nake struje i ha fu kablove , obavezn bi bio osigurac, i svi kojii koji su se ikad takmicili nebi mogli u mini klasu
 
muha je napisao(la):
ja bi u mini klasi zabranio aeroportove, zabranio bi nake struje i ha fu kablove , obavezn bi bio osigurac, i svi kojii koji su se ikad takmicili nebi mogli u mini klasu

Ma nema veze... Jos bolje ako sta plane ( mislim zapali se). Bit ce jaci efekat.
 
Član
ljuboje je napisao(la):
to je jos i dobro...
na proslom takmicenju u stylingu,komisija prvi put vidjela (i cula) za rat styl... :lol: :smajli10:


oj komisije.. i to da ti ocjenjuje auto = ROFL
 

IGY

Član
ova mini klasa moze i za ove sto spremaju auta za SQ
npr duplo dno, fiber kutija i sve kompresione kutiju u mini
bilo kakav BR ne dolazi u obzir, bar po mom misljenju
 
Putovanja.ba
Administrator
muha je napisao(la):
ja bi u mini klasi zabranio aeroportove, zabranio bi nake struje i ha fu kablove , obavezn bi bio osigurac, i svi kojii koji su se ikad takmicili nebi mogli u mini klasu

slazem se, nek bude regrutacija novih brpera
 
Član
a ja recimo imam 2 auta koji nikad nisu bili na takmičenju,imaju lepo uređene aute,i imaju dobru mjuzu,imaju 50mm2 kabl,2 kw i 3 kw pojačalo i nikad se nisu takmičili....i šta sad??? Obojica imaju aeroportove jer ja retko koju instalaciju radim bez toga ili slot-porta......tako da ovo mini,treba ipak biti po proceni sudaca...zna se dobro šta je every-day a šta spl set-up......
 
Početnik
e moj Alex. ovde ni ovi sto se aktivno takmice nemaju takvu opremu ....

znas ti sta sam ja dobro mislio ne se** :cool:
 
Član
I ja se slazem s tim da tu klasu treba definisati nekim pravilima jer zna se sta je beginner-slusanje setup a sta je spl setup.a maxuz s mora se vracam u nedelju u 4sata ujutro pa za sarajevo

VIDIMO SE TAMO
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top