Auto Show 2009

Auto Show 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AUTO Media Group organizira manifestaciju „Auto Show 2009“. Ova manifestacija će biti održana u subotu, 15.08. 2009. godine na Vilsonovom šetalištu. Auto Show 2009 održava se u sklopu Porodičnog dana Sarajevo Film Festivala.

Program:

10:00 - otvaranje manifestacije
10:00 - Testne vožnje (karting i Mini Formule 1)
12:00 - Auto Rally SFF – (autoslalom)
13:00 - Izložba automobila – (Sportska vozila, Styling Show i dB Race)
14:00 - dB Race
15:00 - Proglašenje pobjednika (Rally SFF)
16:00 - Styling Show
18:00 - Proglašenje pobjednika (SS, dB)
20:00 - Završetak manifestacije

U dogovoru sa ljudima iz AMG-a Sarajevo, otvaramo novu klasu u dB natjecanju a to je MINI KLASA u koju spadaju takmicari koji se takmice po prvi put, MINI KLASA će biti svakodnevni auti,koji se ne natječu inače ili oni koji imaju slabiji set-up koji svaki dan slušaju...

AUTO 4x4 Club iz Sarajeva organizira Auto Rally pod nazivom „Sarajevo 2009“, koji će biti održan u subotu, 15. avgusta 2009. godine, u okviru Porodičnog dana Sarajevo Film Festivala.
Pravo učešća imaju svi građani koji posjeduju vozačku dozvolu i koji su blagovremeno prijavljeni.
Sva prijavljena vozila bit će razvrstana u takmičarske klase prema radnoj zapremini motora i to:

• I klasa do 1150 ccm
• II klasa od 1151 do 1600 ccm
• III klasa preko 1601 ccm

Takmičenje se održava na igralištu pored hotela Bristol i odvija se po sljedećem programu:

10:00 - verifikacija takmičara i tehnički pregled
12:00 - prva vožnja ispita spretnosti
13:30 - druga vožnja ispita spretnosti
15:00 - proglašenje pobjednika

Prijave za takmičenje slati na adresu: AUTO 4x4 Club, Šibenska 3/5 Sarajevo ili putem faxa 033 26 26 06
 
Član
nece biti rdje na stylingu...bar sa moje strane... :lol:
idem na kupanje tako da me nece biti... :icon_cry:
 
Putovanja.ba
Administrator
doletim da vidim :D sala,

a nekako mi je bezveze za ovu dodatnu klasu, nemogu se ni ostale popunit a ubacuju se nove, razumijem i sto i sve al opet...
 
Član
Fele je napisao(la):
a nekako mi je bezveze za ovu dodatnu klasu, nemogu se ni ostale popunit a ubacuju se nove, razumijem i sto i sve al opet...

mozda ce se jednostavno vise raje prijaviti kad zna da ga u njegovoj klasi ne cekas ti, muha ili bekir. po meni extra potez. podzavam novu klasu u potpunosti
 
Član
Mozda se ja prijavim u ovu novu klasu. Ubacio sam First zvucnike, deru Alla'mi trese se auto :lol:

U klasama nema po 3-4 auta i sada nova klasa... :lol:
 
Član
to je jos i dobro...
na proslom takmicenju u stylingu,komisija prvi put vidjela (i cula) za rat styl... :lol: :smajli10:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Fele je napisao(la):
a nekako mi je bezveze za ovu dodatnu klasu, nemogu se ni ostale popunit a ubacuju se nove, razumijem i sto i sve al opet...

mozda ce se jednostavno vise raje prijaviti kad zna da ga u njegovoj klasi ne cekas ti, muha ili bekir. po meni extra potez. podzavam novu klasu u potpunosti

upravo to.....tako su i ovde govorili..."neću da se takmičim sa vama,ja nemam opremu kao vi"....pa sad sve više takmičara u mini klasi,jer ljudi imaju 300w sub i 250 w pojačalo i super svira....pa zašto se nebi takmičili???....
po meni odličan potez.....evo možda se i ja prijavim u mini....dolazim sa every day set-upom.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top