Auto racunala

Auto racunala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislio sam da bi me proglasili ludim da stavim ovu temu.Ali vidim da ima jos raje koja mašta i stavlja proizvode malo paprenijih cijena.Pa evo nesto, po meni, zanimljivo, ne previse komplicirano i premocno.

Pocena stranica je www.mp3car.com

Radi se o kompletnoj ponudi racunala, ekrana, i ostalih racunalnih uređaja spremnih za ubacivanje u auto.
Evo jedan solidan setup da vidite o cemu se radi.

Dakle ovo je racunalo.Nije ni najbolji, nije ni najlosiji.Sasvim OK
KLIK

7'' touchscreen

Ovo je bas ono SCFI gaDŽet, ali kad pogledate nije tako previse tesko ga ugraditi...negdje izmedju rucne i mjenjaca.I osjecaj kao da si u novoj sedmici,a sto je najbolje, kosta samo 50€(ok, nije "samo",ja imam 2 marke u džepu i to je to, ali kad pogledas...nije previse) :D
KONTROLER

Posto imamo racunalo, ne treba nam player, pa cemo DVD-ove i CD-ove ubacivati u KLIK ili nesto slicno

E sad kad imas PC u autu...nema toga sta se ne moze prikljciti i kontrolirati preko njega, ali necu o tome :D

Evo samo jedan primjer.
Ako je auto malo novije(neznam tocno kad pocinje ODB2 prikljcak,ne kontam se u to) koje ima ODB2, moze se lako prikljuciti na to racunalo i imas komplet diagnostiku u autu.Ali opet je to novo ulaganje...jer treba nabaviti kablove i jos svasta nesto...evo NPR. VW,SKODA,SEAT,AUDI


Ovo je prije da parimo oci:icon_eek: nego sto cemo imati ikad u autu..ali eto...valja gledat :D
 
Član
Zasto scifi, imas kamaru raje koja ovo ima u autima, moze se izvesti i puno jeftinije od ovoga, meni je ovo bila loziona kad sam tek polozio, imao sve skoro dijelove (falio mi ekran), i u medjuvremenu sam se ohladio od toga, sad mi je dosta kompjutera i ovako, a kamoli da ga jos imam i u autu da ga gledam....
 
Član
trizex je napisao(la):
Zasto scifi, imas kamaru raje koja ovo ima u autima, moze se izvesti i puno jeftinije od ovoga, meni je ovo bila loziona kad sam tek polozio, imao sve skoro dijelove (falio mi ekran), i u medjuvremenu sam se ohladio od toga, sad mi je dosta kompjutera i ovako, a kamoli da ga jos imam i u autu da ga gledam....

brav ;)
 
Član
A eto kad kazes da nije SCFI onda ok...nisam vidio ovo ni u koga, malo trazio na netu pa nasao.Zato sam mislio da nema bas toga u nas


trizex je napisao(la):
...meni je ovo bila loziona kad sam tek polozio...
A ja sam ti tako nesto.Nije tek, ali nisam ni iskusan nesto vozac...I ja cu se vjerovatno ohladiti...ali mi je sada ovo :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top