Auto praone - Tuzla

Auto praone - Tuzla

Član
Ljudi, gdje perete auta inače? Ima li kakvih preporuka? Neke gdje sam vozio ranije nisu što su bile ili su redovi kakvih se ni UKC ne bi postidio. Prijedlozi?
 
Član
Ta u Slavinovićima jest dobra, al gužva strahota. Treba pola dana provest tamo dok auto opereš. Gdje je taj Man?
 
Član
mirso je napisao(la):
Ta u Slavinovićima jest dobra, al gužva strahota. Treba pola dana provest tamo dok auto opereš. Gdje je taj Man?
Kad ides od Bing na Sickom prema srebreniku, u Planama, na desnu stranu motel Man ustvari sad pise nesto ADMAN ili tako nesto
 
Član
jutros sam prao gore kod interexa mislim da se Orah zove 7 km unutra i vani fino operu

ne znam kakva imate iskustva sa OMW automatskom praonicom al cuo sam da izgrebe auto
 
Član
Samousluzna u Lukavcu operem za 2 km milina, nacuo sam da ce ista da se otvori i u TZ.
I mojne za UKC :icon_mad:;):D
 
Član
Bas Tuzli treba neka malo bolja samousluzna praona.
A ja inace perem kod onog covjeka preko puta gaz auta. Tu mi blizu, a i fino opere. Jedino sto prozori uvijek budu muzgavi, ali to sam sebi rijesim, jer me to uvijek nervira gdje god perem ;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Samousluzna u Lukavcu operem za 2 km milina, nacuo sam da ce ista da se otvori i u TZ.
I mojne za UKC :icon_mad:;):D

E to čekam...sramota da ovoliki grad nema takve praone.To je investicija koja se isplati,al da se ima para:)

Ima samo jedna takva praona,a to je Petrol Irac...
 
Član
yosma je napisao(la):
eldin84 je napisao(la):
Samousluzna u Lukavcu operem za 2 km milina, nacuo sam da ce ista da se otvori i u TZ.
I mojne za UKC :icon_mad:;):D

E to čekam...sramota da ovoliki grad nema takve praone.To je investicija koja se isplati,al da se ima para:)

Ima samo jedna takva praona,a to je Petrol Irac...

Znam lika sto ovu u Lukavcu drzi, svi su govorili da nema sanse da opstane ta praona u gradu al eto radi i to dobro. Svaki dan prodjem tu i uvijek neko pere.
Ova nije kao ona na petrolu, voda je topla i zimi i ljeti, imas 4 programa pranja, sa samponom, obicna voda, vosak, i osmozna voda i neki sjaj u njoj.
Od kad je otvorena ja nisam prao auto kuci.
 
Legend
Ja perem redovno na onoj kod hametove pijace, kad ides od sjenjaka prema magistrali prva na lijevu stranu ;)
 
Član
I ja perem kao i kolega daki, al poceli su opasno da fusere. A cekam dan kad ce se otvoriti u Tuzli samousluzna praonica, bas po psu. Ta ce ja mislim i raditi najbolje na kraju. Niko ti nece oprati kao ti sam sebi, sto je i logicno. Svi cemo ici tamo. Cak takva ista ima i s lijeve strane, kad se ide prema Zivinicama, gdje onaj Mercedesov kao centar, razmisljao sam da idem tu, cisto iz gusta, al dok se vratim kuci - prljav auto! :)
 
Top