Auto pijaca ormanica-potreban info

Auto pijaca ormanica-potreban info

Član
kad je autopijaca u ormanici,i jel bio ko tamo u skorije vrijeme,mislio sam da odem da odvucem auto,pa ne znam nije mi bas blizu,bude li ljudi tamo puno,ako moze koja informacija,posto ima dosta raje na forumu iz brckog i srebrenika njima je to najblize,hvala unaprijd:cool:
 
Član
Izvini brate ali ti tom audiu trebas spustit jos cijenu da ga prodas, ljudi bjeze od njega zato sto je automatic. Nema tu nikakve pijace i to ako ga na piku ne prodas onda ne znam...... ;)
To je moje misljenje i nemoj se naci uvrjedjen ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Izvini brate ali ti tom audiu trebas spustit jos cijenu da ga prodas, ljudi bjeze od njega zato sto je automatic. Nema tu nikakve pijace i to ako ga na piku ne prodas onda ne znam...... ;)
To je moje misljenje i nemoj se naci uvrjedjen ;)

necu a3 ni voziti,hocu a6 da vozim,a za a3 je zadnja 7000 ja ga radije zapalim nego da prodam nize,a sto bi bjezali de ti meni reci:icon_question: i kod nas ti se sve vise uzimaju vozila sa automatik mjenjacem jedino seljeaci koji ne znaju dalje od golfa 2,zato nebi ni vozio a3 da mi kakav seljak pocne pametovati da ga ukopam na mjestu

zlajaaa je napisao(la):
Nedjeljom ;) dođi oko 7-8

ok,hvala:cool:

Franki je napisao(la):
Izvini brate ali ti tom audiu trebas spustit jos cijenu da ga prodas, ljudi bjeze od njega zato sto je automatic. Nema tu nikakve pijace i to ako ga na piku ne prodas onda ne znam...... ;)
To je moje misljenje i nemoj se naci uvrjedjen ;)

i jos nesto,na piku ti je 95% djece i zajebanata kojim je dosadno,a mozda 5 posto je onih koji traze da kupe auto odnosno potencijalnih musterija,tako da mi je pun k. pika i zamjena za krseve,placanja na rate i ostalih ponuda.
 
Član
i mene pik nervira uveliko, tj pojedini debili. fino naglasis da zamjene ne dolaze u obzir, i javi ti se debi pita mozel zamjena za bukova drva. jbg situacija jeste malo teza ko prodaje za kes bez zamjena, ali polahko, naletice musterija, treba se malo strpiti ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
i mene pik nervira uveliko, tj pojedini debili. fino naglasis da zamjene ne dolaze u obzir, i javi ti se debi pita mozel zamjena za bukova drva. jbg situacija jeste malo teza ko prodaje za kes bez zamjena, ali polahko, naletice musterija, treba se malo strpiti ;)

ma druze uredu je da ti neko ponudi ozbiljnu zamjenu,npr.da ti daje neko auto jeftinije u racun i realnu doplatu makar razliku u cjeni,a ne mom autu smanji cjenu a svom poveca maximalno i da mu je da za neku mizernu doplatu uzme 5 puta bolje auto od njegovog,opet kontam mozda je na ovim autopijacama malo bolje i da tu dolaze ljudi koji traze da kupe auto a ova ormanica je jaka pijaca cuo sam,da i to probam,nmg vise na piku da trpim ove izdasne ponude zivce sam izgubio na piku :icon_mad:
 

rs6

Član
gledaj da budes u 7 : 30 vec na ormanici, 10 KM ti je karta ulazna, ako prodajes auto ( dodje ko neka placarina )
a ljudi bude bruku
 
Član
bio sam u ormanici,slabo skroz,ima auta hiljada al nema kuapaca nikako i slabo je posjecena pijaca bila,samo se golf 2 prodaje nista drugo a auta nema kakvih nema:icon_sad:
 

rs6

Član
tictac je napisao(la):
bio sam u ormanici,slabo skroz,ima auta hiljada al nema kuapaca nikako i slabo je posjecena pijaca bila,samo se golf 2 prodaje nista drugo a auta nema kakvih nema:icon_sad:

jesil razmislj'o o loncarima ??? ili jednostavno istjeruj auto preko dana negdje pored puta ....
 
Administrator
Ne znam odakle si tačno, ali parkiraj auto na nekom prometnom mjestu. Sjenjak, Stupine, Slatina, obilazi ga svaki dan ako treba i gotovo :) Nema ti druge :)
 
tictac je napisao(la):
bio sam u ormanici,slabo skroz,ima auta hiljada al nema kuapaca nikako i slabo je posjecena pijaca bila,samo se golf 2 prodaje nista drugo a auta nema kakvih nema:icon_sad:

Ne znam druze sta si ocekivao, na tim pijacama se prodaju auta do 5000 (mada i to je rijetko, mislim da je mali broj prodanih auta), jer kao prvo svijet nema para za skuplje, a kao drugo i ako ima onda gleda po internetu i po auto kucama i sl.

A neko spomenu Loncare, nisam bio dugo ali mislim da je tamo rasulo jos vece. Nekad se subotom islo na Ormanicu a nedeljom na Loncare(ili obratno), bude puno auta, svijeta, pazarivanja, a danas...mrtvilo....
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ne znam odakle si tačno, ali parkiraj auto na nekom prometnom mjestu. Sjenjak, Stupine, Slatina, obilazi ga svaki dan ako treba i gotovo :) Nema ti druge :)

jos mi samo treba da mi ga lopovi ukradu,hahah ma nije dotle doslo,jbg,izgleda da je pik najbolje mjesto za prodati samo ne treba reagovati i ne zivcirati se u vezi zamjena:D

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
tictac je napisao(la):
bio sam u ormanici,slabo skroz,ima auta hiljada al nema kuapaca nikako i slabo je posjecena pijaca bila,samo se golf 2 prodaje nista drugo a auta nema kakvih nema:icon_sad:

Ne znam druze sta si ocekivao, na tim pijacama se prodaju auta do 5000 (mada i to je rijetko, mislim da je mali broj prodanih auta), jer kao prvo svijet nema para za skuplje, a kao drugo i ako ima onda gleda po internetu i po auto kucama i sl.

A neko spomenu Loncare, nisam bio dugo ali mislim da je tamo rasulo jos vece. Nekad se subotom islo na Ormanicu a nedeljom na Loncare(ili obratno), bude puno auta, svijeta, pazarivanja, a danas...mrtvilo....
u pravu si drug,bas sam sve razgledo,i vidio ko je sta pazario,2-3 golfa 2 su prodane i 3 su se gledale ostalo nista nista
 
Top