AUTO OTPADI

AUTO OTPADI

Član
Pozdrav, da li neko zna gdje mogu naci unutrasnji blatobran za vw sharan 2003 , resetke (grile) plasticne na prednjem braniku tj ona sto dodje u sredini i dvije sa strana u koje idu maglenke i na dno blatobrana sto ide ona lajsna plasticna,kao zastitni neki spojler ?
Unapriejd hvala :)
 
Legend
edara je napisao(la):
Pozdrav, da li neko zna gdje mogu naci unutrasnji blatobran za vw sharan 2003 , resetke (grile) plasticne na prednjem braniku tj ona sto dodje u sredini i dvije sa strana u koje idu maglenke i na dno blatobrana sto ide ona lajsna plasticna,kao zastitni neki spojler ?
Unapriejd hvala :)

Postavi u oglase da traziz... poz... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
edara je napisao(la):
Pozdrav, da li neko zna gdje mogu naci unutrasnji blatobran za vw sharan 2003 , resetke (grile) plasticne na prednjem braniku tj ona sto dodje u sredini i dvije sa strana u koje idu maglenke i na dno blatobrana sto ide ona lajsna plasticna,kao zastitni neki spojler ?
Unapriejd hvala :)

Postavi u oglase da traziz... poz... ;)
*** BHTuning.com • Tuning & Styling
Nemate dovoljno poruka na forumu (30) da biste objavili oglas. Hvala na razumijevanju!

- A zuri mi se pravo da pronadjem te djelove pa sam ipak ovdje to stavio :)
 
Član
nemam broja, ali mozda ce nekome koristiti informacija kome bude usput. nedavno je otvoren auto otpad u vogosci, tacnije malo prije vogosce kad se ide iz pravca grada, pored el tarik pumpe, otprilike kod TAS-a. nalazi se odmah na glavnoj cesti, tako da je nemoguce fulati...
 
Auto dijelovi u Žepču, trenutno na stanju:

- Audi A6 3.0 TDI 2005. godina Quattro
- Mercedes C220 CDI 2003. godina

Sve informacije mogu preko privatnih poruka.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nemam broja, ali mozda ce nekome koristiti informacija kome bude usput. nedavno je otvoren auto otpad u vogosci, tacnije malo prije vogosce kad se ide iz pravca grada, pored el tarik pumpe, otprilike kod TAS-a. nalazi se odmah na glavnoj cesti, tako da je nemoguce fulati...

Auto otpad Target iz Zenice je tu otvorio otpad ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nemam broja, ali mozda ce nekome koristiti informacija kome bude usput. nedavno je otvoren auto otpad u vogosci, tacnije malo prije vogosce kad se ide iz pravca grada, pored el tarik pumpe, otprilike kod TAS-a. nalazi se odmah na glavnoj cesti, tako da je nemoguce fulati...

Auto otpad Target iz Zenice je tu otvorio otpad ;)

target 063 044 888 063044885
 
Član
Znate li za neki otpad sa Opelima, a da nije Jeger, skuplji je od ostalih za 30% bar ono sto sam ja sa njim pokusao pregovarati :)
 
Član
eh ovako posto nmgu otvorit nove teme,moram pisat ovdje xd
trebala bi mi elektronika od kljuca za audi a3 2004 god. 2.0 TDI nemam originalan kljuc i nmgu registrovat ovo sto imam pa bi mi trebala neka koja se moze registrovat... gdje bi to mogo nabavit ? :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
 
Član
Nemam dovoljno postova. Zanima me ima li iko podizac stakla, polo 9n 2003. godina, dvoje vrata. Treba mi podizac od suvozacevih vrata. ;)
 
Član
Ako neko zna imal kakvih golf 1 gti-ova il obicnih po otpadima u blizini sarajeva...kiseljak , visoko, ilijas?
 
Top