AUTO OTPADI

AUTO OTPADI

Član
laganini je napisao(la):
zna li neko ima li gdje stilo 3 vrata, treba mi zadnja lajsna i prednja na lijevoj strani, prednost blizu sarajeva??

imas u kiseljaku stila, udaren naprijed,mislim da ima to sto ti treba;)
 
BHT Ovisnik
sazvao sam sve ove brojeve navedene iz Hercegovacko-neretvanske i Zapadnohercegovacke zupanije + par otpada jos i nitko nema prednji branik za golfa 2,kao da ferrari vozim jbt sta je ovo,nekad dijelova bilo u apoteci za dvice :icon_confused:
ako ima jos tko neki br. iz navedenih zupanije nek postavi :)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sazvao sam sve ove brojeve navedene iz Hercegovacko-neretvanske i Zapadnohercegovacke zupanije + par otpada jos i nitko nema prednji branik za golfa 2,kao da ferrari vozim jbt sta je ovo,nekad dijelova bilo u apoteci za dvice :icon_confused:
ako ima jos tko neki br. iz navedenih zupanije nek postavi :)

Kad si zvao zadnji put lotus Mostar:icon_question:
Danas sam ja bio i vidio sam branik na jednom golfu2 bijelom ali je dosta izbjelio ;)
Nazovi blizu ti je :icon_smile:
 
Član
Za Peugeot, Renault, Citroen, Fiat, ima dobar Auto Otpad "Clio", nalazi se jedno 500 metara kada se prođe tunel „Čeljigovići“ na putnom pravcu Sarajevo-Pale. Tu se sad izvode radovi pa se vjerovatno mora okolo, sa Pala doći.

Kontakt:

065/511-901
066/663-377

Takođe, može se pronaći i nešto djelova za francuska vozila na otpadu koji možete pronaći sa desne strane, čim se prođe skretanje za Obi. Ne znam ni ime otpada, a nemam ni kontakt.
 
Član
Zna li ko ima li Omega A negdje na stanju? Ima li ko iz Mostara treba bi potvrda informacije da ima otpad Omege negdje na izlazu iz mostara prema capljini???
 
Top