Auto nece da vergla

Auto nece da vergla

Član
Pozdrav svima imam problem sa autom seat ibiza 1.4 44kw benz, auto sam jucer ugasio na kljuc. Jutros kada sam htio da upalim auto nece da vergla, ustvari jedno 2-3 puta okrenu i vise nece. Sumljam na pumpu goriva ili na alnaser, posto se ne cuje ono zujanje mada opet ne znam nekad i prije se znalo desit da ne zuji a upali.
 
Član
Da ti nije akumulator prazan i kakve veze ima pumpa goriva sa tim sto auto ne vergla

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Ne vjerujem drug, podizaci stakala rade grijanje radi, probali smo auto gurat, upali na sekundu i ugasi se.
 
Član
Prvo resi anlaser koji ne vergla a guranjem mozes samo nesto sjebati. Pumpa se pali ako nije dobar pritisak u sistemu a ako je dobar onda se ne pali na palenju zato je nekad cujes a nekad ne

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Dobro drug hvala na odgovorima samo da jos kazem ne znam da li je moglo biti do lambda sonde posto mi je ona otisla prije 3-4 mjeseca i gorila je check engine lampica i ponekad su obrtaji varirali. Ponekad mi se isto desavalo kad okrenem kljuc na paljenje moram drzat jedno 5 sekundi prije nego sto pocne verglat.
 
Član
Au legendo ti spomenu anlaser pa sad krenu redom sa kvarovima, malo ovo malo ono, jesi razmisljao o poseti majstoru u skorije vreme

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Top