Auto na plinu radi a na benzinu ne

Auto na plinu radi a na benzinu ne

Imam golfa 1 cabria i ima brc plin na plinu radi a kada je na benzinu cim se pusti gas auto se ugasi

Jel moze neko pomoc sta bi moglo biti promjenjena su sva crijeva goriva i pumpa goriva ali ga opet nesta zajeb...

Hvala
 
Član
Ne pise ni koji motor, ni kakav plin...
mozda ler gas, karburator. Ovako se moze pogadjat do sutra
 
Član
Ako se gasi na benzinu samo u leru i kad pustis papucicu gasa onda probat nastimat ler gas na karburatoru..ako vuce kako treba na benzinu
 
Malo cudno pitanje a jel njegov original karburator,dali ima automatski ili rucni saug,radili taj saug ikada,ako slucajno znas koji karb. Imas? Trebaju nam konkretne informacije,dali ide bolje na plinu ili benzinu? Od kada imas taj problem tj kada je se pojavio?
 
Član
skini kuciste filtera..prebaci na benzin i neka neko sjede za volan ..neka dadne gas a ti gledaj da li ti dizna baca gorivo tacno u sredinu grla karburatora ako baca oke onda...onda neka taj za volanom odrzava auto na gasu tek toliko da se ne ugasi a ti gledaj ler diznu koja se nalazi u krugu onom u sredini grla karburatora...usljed ne voznje na benzin duzi vremenski period zna se desiti da se sasusi papirni dihtung na toj dizni pa onda gorivo ne ide na diznu nego podlizuje niz grlo karburatora i onda skroz nemirno radi ili ga ugasi odmah....uglavnom da skratim pricu..reparacija karburatora..svi dihtunzi i membrane i radit ce...nazalost samo preko ebay mozes porucit set citav..kod nas nema
 
Član
Drug,i kod mene je isti problem,gonio sam audi-a majstorima i kazu da se ne moze kao to napraviti,jedino da se vadi plin skroz,msm ja nisam kontao poentu ali eto dzabe mi ostislo 20km.Usput zimi kada je hladan motor,da li ti se gasi dok se ne zagrije na radnu temperaturu ? P.S drizi ga punog plina da ne zafali :D
 
Top