Auto Limar - Sarajevo

Auto Limar - Sarajevo

Poz narode , zanima me kakav dobar auto limar u Sarajevu da radi ovako prerade na autima , da je malo moderniji da zna kad objasnim sta je npr. badlook , i da najvise barata sa limom znaci nemojte mi nekog sto navalja kita 100 kila u rupu i kaze evo zatvoren gepek :lol: , znaci samo ljudi sa znanjem i iskustvom , i naravno da je pristupacno , prepravke nisu tipa udari i sl neko sminkeraj zatvaranje , otvaranje i to ;)
 
Početnik
kontaktiraj Ligu, nek ti on kaze ko je njemu radio na golfu...badlook, nazad neki spojler od korada upasovao, sirio rubove, sve za 1o uradjeno ;)
 
Član
imas gluhog u butmiru on ti je za te stvari I liga. radio je za dosta raje limariju i koliko znam svi su zadovoljni. samo mu doneses sliku sta zelis i on ti napravi.
 
Član
radio je meni Gluhi čovjek je stvarno stručnjak al uradi da valja i preofesionalno.......je prezedovoljan...al ako hoćeš da valja bgm treba i plataiti...pozzz:cool:
 
Član
ha-hu, gluvi ili ne gluvi, ja sam ti rekao ko je kvalitetan, profesionalan i povoljan...:D
 
Član
Jes da temu dizemo iz mrtvih sto bi se reklo,a zna li mi neko objasniti gdje dođe ovaj iz Butmira sto ga spominju? Kako da dodjem do njega?
 
Član
Evo ti ja broj naj boljeg majstora u sirem dijelu grada Sarajeva a to vam mogu tvrditi jer sam ih promjenio bar 12-13 komada... covjek je profi, vraca auta u fabricko stanje.
Brane Jeftovic 065 936 483
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Evo ti ja broj naj boljeg majstora u sirem dijelu grada Sarajeva a to vam mogu tvrditi jer sam ih promjenio bar 12-13 komada... covjek je profi, vraca auta u fabricko stanje.
Brane Jeftovic 065 936 483

Gdje se nalazi? Da ne zovem već trebam proslijediti preporuku.
 
ibizasa je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Evo ti ja broj naj boljeg majstora u sirem dijelu grada Sarajeva a to vam mogu tvrditi jer sam ih promjenio bar 12-13 komada... covjek je profi, vraca auta u fabricko stanje.
Brane Jeftovic 065 936 483

Gdje se nalazi? Da ne zovem već trebam proslijediti preporuku.

mislim da je ovaj covjek u Lukavici, nije los ali i cijene zara,,,,,,
 
Top