AUTO KLUB SPEED VELIKA KLADUSA

AUTO KLUB SPEED VELIKA KLADUSA

Član
AUTO KLUB SPEED VELIKA KLADUSA ORGANUZUJE 04.09.2011,SA POCETKOM U 12 SATI
...
315880_151755341575020_100002216645670_298413_3941562_s.jpg
 
Legend
super super , vidimo se tamo .... btw svaka cast za azurnost , u proljece je bilo fino druzenje , dobra hrana , ma naj naj ;)

klase u takmicenjima styling ? samo opcenito ili podijeljeno german , extreme itd ?
 
Član
POSTO JE OTVOR KLUBA SAMO OPCENITO 1.2.3 MJESTO ZA STAJLING ,1.2.3 MESTO DRIFT,TAKODE I NA 101 M,UZ NOVCANE NAGRADE I PEHARE ,IDUDE GODINE BOLJA REALIZACIJA I VECI FOND OVO JE SAMO NA INCJATIVU CLANOVA KLUBA ,koji ce prerasti u tradiconalni ,jer na prostoru od 3000m2 je moguce svasta vise organizirati i mislim da je naj bolji prostor sto se tice tog na usk-kantonu .koji treba iskoristiti .
POZDRAV VIDIMO SE NAJIN..!!!!!!

-JOS VECIM BROJEM PEHARA I KLASA!!!

-JOS VECIM BROJEM ATRAKTIVNIH AUTA!!!

-JOS VISE NAGRADA I NAGRADNIH IGARA!!!

-FOND NAGRADA PREKO 1.000 (hiljadu KM )

-JOS VECIM BROJEM KLUBOVA!!!


***I ZAGARANTIRANO JOS BOLJIM PROVODOM***

I TO SVE NA POVRSINI OD PREKO 2500m2
 
Član
PRIPREME TEKU PREMA PLANU DANAS GOTOVI POKALI
http://img846.imageshack.us/img846/1842/p8310056.jpg


SUTRA ZAVRSNO UREDIVANJE PISTE VISE SLIKA SUTRA:cool::cool:;)
 
Član
ja sam zainteresiran ali ste 400km od Mostara. Inace sam tamo skoro pa domaci,hehe, ali nazalost necu moci doci. Svaka cast na htjenju,tako to krajisnici rade, a ne samo kuknjava nema sponzora,nema para.
 
Ovo je malo zagrijavanje to sigurno..Al iduce godine ja mislim tek dolazi sve na svoje :)
Ove godine se par okupljana organizovalo..
Imas sve bas na jednom mjestu,jelo pice muzika sve je organizovano...
A danas sam malo i gledao tu stazu..Malo je Bogami zeznuto za zaustavljane al ide nekako...Dobro je....Mislim da ce se na onom prostooru moci naci i dulja staza do iduce godine...
Bitno je da se ima podrska u gradu od nacelnika i sponzora...Ostalo ce se dati rjesiti...Jer nije to lahko treba tu love...A kao sto rece pocetak je svaki tezak..Tradicija ako postane daleko ce se moci dogurati...
Nas kraj je poznat usk kanton po dobrim autima....Pogotovo momci iz Cazina imaju strasna dobra auta koja su uzimala prva mjesta na vw i opel showima po hrvatskoj i sloveniji...
Nema tih momaka na forumima oni cak nemaju vremena za to jer sarafaju po garazama..
Cak na ovom tuning showu ce se pojaviti golfic jedan iz Slovenije covjek je iz Kladuse...Taj golf nije poznat po forumima, al mislim da je daleko daleko i najspremni golfic...Radiio ga je dugo godina jedan stariji covjek...

Nista ja ako budem tu navratim malo..Jer mi je ovo u komsiluku ;)
 
Član
evo malo slika golfa slovenija ::icon_smile::icon_smile:;););)


vrjedi doci vidjeti uzivo :icon_eek::icon_eek:


inace golf je vr6 turbo 400 ps.sve u detalj uradeno oko motora je igra novaca oko 10000 eura ,zbog njega i njegove voznje sam ja poludio za tim vr6 turbom ,jer ko to nije vozio nema mu se sta pricati ,
 
Član
vido sam danas golfica uzivo mogu reci samo svaka cast vanjski izgled mi i nije toliko bio dok nisam vidio masinu :cool:
 
Član
fkt je:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
ne bih nikad rekao da ce mi se svidjeti ovakav auto, ali stvarno je:icon_eek:
 
Top