Auto Klasika

Auto Klasika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima.
Samo kratka obavijest - vidim da se moji tekstovi koriste na ovom forumu, za što u biti nemam ništa protiv, dokle god se zna od kuda potječu, dakle dok se označe sa npr. : preuzeto od www.autoklasika.net , kao što rade neki pošteni ljudi koji osim vlastitih objavljuju i tuđe (u ovom slučaju moje) tekstove. Korisnik na kojega sam naišao (hudler iz Banja Luke) je majstor u krađi i laganim, iako traljavo izvedenim, prepravkama mojih tekstova. E "majstore", nemaš sreće jer osim što svi moji tekstovu postoje i u originalnim (baznim) varijantama, po kojima se lako vidi da su tekstovi moji, stranica s koje si pokrao tekstove i lažno se predstavljao kao njihov autor, registrirana je u hrvatskom i nekoliko svjetskih (SAD, Njemačka, V.Britanija,...) zavoda za zaštitu autorskih prava. Pošto je moja stranica zakonom zaštićena od krađe ovakve vrste, razmisli što ti je učiniti sa mojim tekstovima i ako ne naiđem na tvoje razumijevanje, posavjetovat ću se sa odvjetnikom.
Svima ostalima lijep pozdrav i slobodno posjetite original - www.autoklasika.net
:)
 
Član
druze pretpostavljam da i za tvoj sajt postoje pravila,tako je i ovdje
procitas pravila o predstavljanju,i mi te toplo docekamo, postanes jedan od nas i onda mozes da postas do mile volje,i da razjasnis tu situaciju koju imas;)
bez uvrede naravno,ali pravila vaze za sve korisnike ovog sajta
 
Legend
Sve nove clanove koji se ne predstave vec nas pozdravljaju obavjestavam da ce biti obrisani s foruma...

Predstavljanje znaci IME>GODINE>GRAD>VOZILO (inf. o vozilu)> zbog cega ste se registrovali na BHTUNING
 
heh, točno tako, ma kakva uvreda, sve jasno :)

Zovem se Silvijo, imam 34 godine, iz Zagreba sam i automobile volim još od malih nogu. Sjećam se da sam sa 13 godina kupio prvi broj Auto Kluba (1989.), najstarijeg, najčitanijeg i danas jednog od rijetkih auto-novima koje su do danas preživjele. Naravno da su kroz moje ruke prošle tisuće auto-novina, što domaćih, što stranih. Ukratko, da sam novac koji sam potrošio na sve te novine stavljao sa strane mogao bih kupiti pristojan automobil. Naravno, ne žalim :)
Od auto-industrije najviše me zanima dizajn, zbog činjenice da sam talentiran na tom polju, pa su moje djela znala izaći i u raznim novinama. Još da sam bio pametniji i upisao školu za dizajn.... ovako, sve je ostalo na razini hobija (jednog od)...
Auto klasici ili dragi nam oldtimeri su mi velika strast i pošto sam primjetio da na "našem" jeziku ne postoji jednostavna, kvalitetna i specijalizirana stranica o njima, odlučio sam napraviti takvu. Za popunjavanje mi je jako pomogao moj blog (ugašen auto.blog.hr) na kojem je bilo mnogo tekstova iz 2003-04, kako o novim, tako i o starim autima.
Sve tekstove sam pisao samo ja i mnogo je truda i vremena potrošeno na www.autoklasika.net

Na žalost, nemam nikakav klasik, već vozim Nissan Almeru iz 2001. :)
 
sealweeyo je napisao(la):
heh, točno tako, ma kakva uvreda, sve jasno :)

Zovem se Silvijo, imam 34 godine, iz Zagreba sam i automobile volim još od malih nogu. Sjećam se da sam sa 13 godina kupio prvi broj Auto Kluba (1989.), najstarijeg, najčitanijeg i danas jednog od rijetkih auto-novima koje su do danas preživjele. Naravno da su kroz moje ruke prošle tisuće auto-novina, što domaćih, što stranih. Ukratko, da sam novac koji sam potrošio na sve te novine stavljao sa strane mogao bih kupiti pristojan automobil. Naravno, ne žalim :)
Od auto-industrije najviše me zanima dizajn, zbog činjenice da sam talentiran na tom polju, pa su moje djela znala izaći i u raznim novinama. Još da sam bio pametniji i upisao školu za dizajn.... ovako, sve je ostalo na razini hobija (jednog od)...
Auto klasici ili dragi nam oldtimeri su mi velika strast i pošto sam primjetio da na "našem" jeziku ne postoji jednostavna, kvalitetna i specijalizirana stranica o njima, odlučio sam napraviti takvu. Za popunjavanje mi je jako pomogao moj blog (ugašen auto.blog.hr) na kojem je bilo mnogo tekstova iz 2003-04, kako o novim, tako i o starim autima.
Sve tekstove sam pisao samo ja i mnogo je truda i vremena potrošeno na www.autoklasika.net

Na žalost, nemam nikakav klasik, već vozim Nissan Almeru iz 2001. :)

evo, nije klasik, ali možda za 70-tak godina bude ;)
 

Prilozi

  • almera3.jpg
    almera3.jpg
    55 KB · Pregleda: 3
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top