Auto hold

Auto hold

Pozdrav svima,evo ja opet nesto imam....

Moze li se naknadno ugraditi-aktivirati AUTO HOLD ????
...kod mene pasat 6 1.9 tdi...highline...a ima samo ovu glupu el.rucnu...
Bez auto holda je sranje.
Glupa stvar da moras pritisniti kocnicu da rucna pust...to niko nema.
Javi mi se drug na Viber (065/569-384) poslacu ti detaljan dokument kako ugraditi Auto hold. Poz
 
Član
A da li slucajno neko zna kako da rucna sama otpusti ako nisi vezan? Moze li se sta iskodirat u VCDS-u po tom pitanju?
 
Član
Najednostavnije ti je stavit varalicu i sve radi, ja ju drzim stalno ustekanu
5b57a07ad89fc0f1325f5e6c1d759f9a.jpg
 
Član
I u slučaju nedaj Bože udesa airbag se aktivira, pojas te ne zadrži jer nije svezan, ti ideš naprijed, airbag prema tebi i ubije te.
 
Član
I u slučaju nedaj Bože udesa airbag se aktivira, pojas te ne zadrži jer nije svezan, ti ideš naprijed, airbag prema tebi i ubije te.
Ako si htio reci da se airbag aktivira samo kad je pojas svezan, to nije tacno, airbag se aktivira kad puknu kapsule u sasiji odnosno kad se sasija pocne savijati bez obzira jesi li svezan ili ne.
 
Član
Pa mislim da se ne vezivas svako malo dok si npr po gradu i svako malo stajes da izadjes u ljekarnu, pekaru, parking itd... Jbg da budem iskren vezem se samo kad vidim da policija ceka
 
Član
Ako si htio reci da se airbag aktivira samo kad je pojas svezan, to nije tacno, airbag se aktivira kad puknu kapsule u sasiji odnosno kad se sasija pocne savijati bez obzira jesi li svezan ili ne.
Da, to sam htio reći jer sam vidio na OLXu auto koje je dosta skršeno naprijed a airbagovi nisu iskočili, pa ga pitaju zašto airbagovi nisu iskočili, jedan napiše vjerovatno nije bio svezan, a on odgovori "tačno tako".
 
Član
Da, to sam htio reći jer sam vidio na OLXu auto koje je dosta skršeno naprijed a airbagovi nisu iskočili, pa ga pitaju zašto airbagovi nisu iskočili, jedan napiše vjerovatno nije bio svezan, a on odgovori "tačno tako".
nema to veze samo se tako potrefilo i ja sam vidjao tako skrsena auta da ne mozes da vjerujes a da nije aktiviram airbag, ali sve je to samo limarija skrsena tek kad krene sasija da se savija onda se aktivira airbag. Jedino se zna desiti da se npr suvozacev airbag ne aktivira ako suvozac ne sjedi ali to je po senzoru za suvozacevo sjediste a ne zbog pojasa.
 
Član
Raspitao sam se i svi su rekli da ne moze nista...kako je tako je.....
Ko god ti je rekao da ne moze slagao te!!
Ja ugradio u vise njih :) Ako te zanima kako i sta, sve cu ti objasniti. Ugradnja sa kodiranjem traje 20-tak minuta. Najvise zbog toga sto se mora naslon za ruku skinuti kako bi se doslo do modula rucne kocnice koji je smjesten ispod.
 
Top