Auto hold

Auto hold

Član
Pozdrav svima,evo ja opet nesto imam....

Moze li se naknadno ugraditi-aktivirati AUTO HOLD ????
...kod mene pasat 6 1.9 tdi...highline...a ima samo ovu glupu el.rucnu...
Bez auto holda je sranje.
Glupa stvar da moras pritisniti kocnicu da rucna pust...to niko nema.
 
Član
Rijetki su oni sa autoholdom, vecina ih nema.
Autohold ti (koliko ja znam) nema veze sa automatskim otpustanjem rucne.
Za ti postoji prekidac na kvacilu. Kada odvajas ona pusti.
Vidjao sam po auto kucama koje prodaju auta par passata sa autoholdom ali rucna nece sama da otpusti nego moras na prekidac. Provjeri na vcds-u imas li kakvu gresku na parking kocnici. Kod mene kod buraza ima greska vezana za prekidac na kvacilu i ne zeli sama da otpusti.
Ako nemas gresku probaj je iskodirati kao da imas autohold funkciju pa vidi sta ce se desiti.
 
Član
Prvo cu da kupim prekidac auto hold i da vidim ima li instalaciju kod rucice mjenjaca....to se mora nesto uraditi,ovo je tolika glupost da vecu nisam vidio..al to je vw
 
Član
Sve znam kako treba..al ovakvo auto sa tzv "highline" opremom da nema nekih bitnih stvari ..nevjerovatno.
Rucna nece da otpusti dok ne pritisnes kocnicu....pa ti uz veliko brdo moras imati iza sebe po metar prostora...sr...
 
Član
otpusta se sama samo ako si vezan.
ja nemam autohold, aktiviram jke rucno, sama se otpusta kada krecem ako sam vezan. nema stiskanja dugmeta da bi se otpustila.
 
Član
Sve sam probao...nece...moram na dijagnostiku da vidim sta se tamo moze uraditi....vjerovatno ima caka
 
Član
onda nesto nije dobro.
ja sam yadovoljan kocnicom, drzi nenormalno.
kada uzbrdo krecem ona sama otpusta, naravno ja sam je rucno aktivirao.

da nije neko brljao po pojasu pa sistem ne konta da si vezan?
 
Član
Naravno da nemas instalaciju. Dzaba ces kupiti prekidac. Mora se izvesti do prekidaca rucne, do kocnice, bordnetza itd. Provjeri prvo imas li kakvu gresku na parkirnoj kocnici pa onda idi dalje.
 
Član
A jesi li probao aktivirati tu opciju na vcds ?
Kod mene u audija nije htjela popustiti elektronska ručna (autohold je radio) dok je ne "spustim".
Poslije aktivacije na vcds nema veze da li je bio upaljen autohold ili ne ako je povučena ručna, kad krenem sama otpusti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Član
To je drugo, ti si aktivirao da se rucna otpusti pritiskom papucice gasa, a on uopce nema sustav auto holda ugradjen u auto
 
Top