Auto folije... pitanjee...

Auto folije... pitanjee...

Član
Pozdrav...imam jos koje pitanje za ove auto folije...posto ne znam koliko ce auto ostati jos kod mene...ne isplati mi se ubacivat lumar folije ...a stari kao i ja ima zelju da zatamnimo zadnju sajbu i zadnaj stakla... drug cole mi je objasnio postupak stavljanja folija...e sad me zanima jos...gdje ima kupiti tte folije..u bugojnu nema to znam ..pregledo sam..ima li u nekom obliznjem gradu...ima li neka marka tih folija koja je malo bolja od ostalih ...ili nesto...i koja je cijena otprilike...ii koliko mi treba ti komada za tamnjenje tih stakala....
 
Član
aah ..ozbiljno...tako jeftine.....moracu to kupit..kupicu dvije rolne ...jer cu ih potrosit dok se ispraksiram...a ozbiljno ima u fisu...jer ja ih nisam vidio...a uzeo bi zatamnjenje jedno 30% to je sasvim dovoljno:cool:
 
Član
imaju u fisu, uvijek bilo, tamo na auto dijelovima, u blizini onog "svijetleceg" standa, diode, smece i te gluposti.... :lol:
 
Član
bas cu pogledat kad budem isao...znam da imaju one mrezice za masku .....sive...al folije nikad nisam vidio....jesu u rolni ili .... :cool::cool:
 
Član
pa ne znam bas 30% ...ali bi neko pristojno zatamnjenje stavio....zavisi koliko bude.... i kako ce to sve izgledat...vidjecemo
 
BHT Ovisnik
zasto je 30% glupost,evo kako 30% izgleda u mene kad je normalno vrijeme
9tzq6a.jpg

b5jlat.jpg


evo na 40°C+ s otvorenim vratima pa je sunce jace unutra
http://i32.tinypic.com/9r4rw0.jpg

samo ces se napatit sa zadnjom sajbom ako je iz 2 dijela morao
 
Super Moderator
eh te folije sto ti hoces nema da ti biras koliko posto hoces
vec imas light black, dark black i sta ti ja znam uglavnom il je malo zatamnjeno il puno nema tu ovoliko onoliko posto :D
eno jaran na jetti ima takve ja mislim folije i super izvana izgledaju i nista se ne vidi unutra kad gledas
iznutra je isto fino al do 6 sati
poslije 6 sati se nista ne vidi :D

@CoL3
ako je to kod tebe 30%, onda bi ja rekao da je to 30% al propustljivosti
 
Član
Col: Kod mene je llumar sa 90% pa je opet svijetlije nego kod tebe.

Što znači: Yebo postotke folija sa tržnice
 
Član
ja sutra lijepim sa nekom od 11.5 KM...kupio u autodijelovima...vidjecemo na sta ce liciti...xDD
 
Član
ma vidjecemo ...zavisi gdje nadjem..ako budu postotci 30% ..ako budu light dark..bice light..jer ne treba mi premracno auto :D .....vidjecu za vikend ako bude u fisu uzecu..a ako ne...ganjacu u mostaru...;);)
 
BHT Ovisnik
pa pogledajte na zadnjoj dole slici da se vidi,ocu reci da se na suncu vidi kroz nju i kad se priblizi,ovako ne,vidio sam i kod tebe kako je zela
 
Top