Auto Expres - Naslovna stranica

Auto Expres - Naslovna stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ljudi koji su je kupili vecinom je bila 18.000,00 KM i vishe. Taksiste ne brojim. Fiesta kosta osnovni model 15.900.00 KM za skodu ne znam koliko je osnovna verzija.
 
Član
Mislim da ce izgled Fiesti biti presudan, kako su danas skoro svi auti dobri, izgled najvecu razliku pravi i cijena, naravno. Meni se nova Mazda 2 ekstra svidja, auto i izgleda super, i iznutra je dobar, a koliko sam cuo i fino se vozi...
 
heh, jedina stvar koja me brine je da ova fiesta izgleda kao stvorena da bude ST model.. U prevodu: brine me sto je auto podebljano na svim mjestima. zbog te debljine ovi ogromni tockovi djeluju kao jedina adekvatna alternativa dobrom izgledu.. e sad, slabiji modeli ne bi trebali dolaziti sa ovim tockovima niti sa ovim dodatcima na branicima i td i mislim da bi zbog toga osnovna verzija trebala da izgleda pomalo kao kolica za kupovinu zbog malih tockova i poglomazne karoserije..
da se razumije, izgled ovog ST izdanja mi je fantaastican ali mislim da mi se nebi svidjela izvedba slabije opreme i motora..
 
Legend
verve_design.jpg
 
Član
i nije mi nesto na ovoj slici...predebeo prednji kraj...***** ga ako nije deblji od Mondeovog...
 
Član
dacia 5 godina garancije... dede se pale na to a mogu ti rec da je i meni interesantno :) kao i beko 5 godina garancije a samsung godinu :) al ja opet samsung tv kupio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top