Auto Expres - Naslovna stranica

Auto Expres - Naslovna stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Moram ga otic kupit u Merkator

car_photo_237201_13.jpg
 
Legend
Dobra je nema govora. Samo bice i cijena dobra.
Navodno ce ici od 22.000 KM neki osnovni modela pa na dalje.
 
Član
Ako se ne varam procitao sam da planiras nju uzeti ;) a sto se tice cijene sta da ti kazem,bolje nego fabiju uzeti :)
 
Legend
Da, nju, ne ST model, to mi je prejako, preskupo, a i nisam nikad bio trkac. Ali neku pristojnu gradsku vozilicu da. Ostalo ce biti isto.
 
Legend
Pa mislim da danas nema loseg auta. Jedino auto koje ja ne mogu organski je Dacia. Nije toliko zbog kola, znace ne kazem da je to direktno sto to auto ne valja, nego zbog pojedinih osoba koje mi pricaju pricu kako je to auto i po, i da za te pare nema bolje. A ta dacija je cijenom u klasi sa Skodom Fabia, ili recimo Ford Fiesta. A onda kazu, a znas ti koliki ona gepek ima. Pa me opet pocnu ubjedzivat u kojekakve gluposti.

Kazu pa znas koliki gepek ima. Pa onda kupi sebi konjska kola i dva dobra jaka konja i imaces mjesta koliko ti bog zeli, mozes i tu Daciu utovarit. Skrenuh s teme, ugl. cinjenica je da je Ford napravio pomak sa Kinetik dizajnom i filozofijom i to je evo vidljivo i po novim modelima, sad je samo stvar ukusa pojedinca, i u nasem slucaju dubine djepa, odnosno finansijske situacije.

Poznata je izreka gospodina Ford-a: naj bolje auto je novo auto.
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ako se ne varam procitao sam da planiras nju uzeti ;) a sto se tice cijene sta da ti kazem,bolje nego fabiju uzeti :)

Ne znam odakle ti ta informacija, samo je na 100000 tema spomenuo ovu Fiestu :D

Al sto jes jes... dobra i ja bi je sebi, da imam u garazi jednog Passata, Hammera, BMW, Touareg, e tad bi ona dosla na red.
 
Legend
vwfan je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Ako se ne varam procitao sam da planiras nju uzeti ;) a sto se tice cijene sta da ti kazem,bolje nego fabiju uzeti :)

Ne znam odakle ti ta informacija, samo je na 100000 tema spomenuo ovu Fiestu :D

Al sto jes jes... dobra i ja bi je sebi, da imam u garazi jednog Passata, Hammera, BMW, Touareg, e tad bi ona dosla na red.

:D
 
Legend
premocno auto,konkurencija ce da se znoji pored ovoga sigurno,a cijena,......hmm pofina jebo je
 
Član
daki je napisao(la):
Pa mislim da danas nema loseg auta. Jedino auto koje ja ne mogu organski je Dacia. Nije toliko zbog kola, znace ne kazem da je to direktno sto to auto ne valja, nego zbog pojedinih osoba koje mi pricaju pricu kako je to auto i po, i da za te pare nema bolje. A ta dacija je cijenom u klasi sa Skodom Fabia, ili recimo Ford Fiesta. A onda kazu, a znas ti koliki ona gepek ima. Pa me opet pocnu ubjedzivat u kojekakve gluposti.

Kazu pa znas koliki gepek ima. Pa onda kupi sebi konjska kola i dva dobra jaka konja i imaces mjesta koliko ti bog zeli, mozes i tu Daciu utovarit. Skrenuh s teme, ugl. cinjenica je da je Ford napravio pomak sa Kinetik dizajnom i filozofijom i to je evo vidljivo i po novim modelima, sad je samo stvar ukusa pojedinca, i u nasem slucaju dubine djepa, odnosno finansijske situacije.

Poznata je izreka gospodina Ford-a: naj bolje auto je novo auto.

nije ona ba ni cijenom u klasi s Fabiom i Fiestom...ipak je ona jeftinija...i ja kazem nije lose auto...najjeftinije je sto se moze nac, a da je poznat proizvodjac (ovdje mislim na Renaulta)...al da je sad bas u rangu s Fabiom nije...ipak je u njoj koristena novija tehnologija, koja naravno vise i kosta...
jbg, skrenu i ja s teme...izvinjavam se :D
 
Član
Ovo ako uzmes daki-bit ces glavni,svaka cast extra ova nova fiesta,stvarno su je odradili nema sta-narandasta joj pristaje ufffffffffffffffffffffffff.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top