Auto emisije

Auto emisije

Član
Evo jedna stranica gdje su posložene sve epizode najboljih auto emisija.

Top gear: Orginal, vrh vrhova:icon_biggrin:

Top gear America: Ne loša kopija, može se gledati iako je voditeljski trojac pomalo iritantan.

Top gear Australia: Po konceptu identična kopija orginala. Voditelji su katastrofalni, pogotovo onaj pederasti Australac sa brčićima i bradicom. Trebam biti dobro raspoložen da pogledam epizodu do kraja.

Fifth gear: Ozbiljniji pristup, dobra emisija.

http://www.finalgear.com/shows/

Uživajte. Pred vama su stotine giga auto materijala:icon_biggrin:
 
Član
Neces vjerovat' al' upravo trazim po netu 15-u sezonu, sedmu epizodu. Evo izgleda da ima na ovom sajtu. Imas plus!
 
Član
evo down prvih 15 sezona top geara i sve one clarksonove emisije pa ako ko hoce tako da presnimi

a imate na b92 nedeljom top gear i jos nekim radnim danom

evo prije koji dan sam sve epizode se od nekod djecacica za cvaju kupil i sada uzivancija ak kome treba evo nek presnimi i jos oni svi gosp. clarkson-ovi filmovi
 
Član
Dobar dobar, Zela...

Meni se licno vise svidja Fifth Gear, imaju bolje vozace al' malo je vise humor na strani Top Gear, bar po meni.

Nekad je i Clarkson vise u zabludi engleskih automobila i cesto u testovima daje njima prednost, pa mi nije nimalo objektivan ... al' sve u svemu odlicno vodi emisiju;)
 
Član
Tek kada pogledaš top gear Australia vidiš koliko su voditelji orginalnog top geara genijalni.
 
Član
Postavljao sam i ja ovu stranicu, ubjedljivo najjaca sto se tice ove tri emisije.
Ima i HD kvalitet za download :cool:
 
Član
Stvarno extra stranica. Danas bas skidao posljednju epizodu top geara, jedna od najludjih epizoda. Kad sam vidio stiga na kraju pao sa stolice :D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Evo jedna stranica gdje su posložene sve epizode najboljih auto emisija.

Top gear: Orginal, vrh vrhova:icon_biggrin:

Top gear America: Ne loša kopija, može se gledati iako je voditeljski trojac pomalo iritantan.

Top gear Australia: Po konceptu identična kopija orginala. Voditelji su katastrofalni, pogotovo onaj pederasti Australac sa brčićima i bradicom. Trebam biti dobro raspoložen da pogledam epizodu do kraja.

Fifth gear: Ozbiljniji pristup, dobra emisija.

http://www.finalgear.com/shows/

Uživajte. Pred vama su stotine giga auto materijala:icon_biggrin:

:icon_rolleyes:
MOGUL SE SMIJAT?:lol::lol::lol::lol:
joj matere ti top gear tebi vrh?....kakav humor:lol:

sta nauci iz top gear-a svega ti sem licnih misljenja jednog COCKSONA koji pljuje X6 jer nemoze uzbrdo (navodno) , da je range rover najbolje auto , cool war? sta je to, neki challengi silni gdje auto otrese avion , gdje je mercedes sl black sranje od auta ....da si reko za rubriku HUMOR bilo bi ok , gledas li ti uopste prave auto emisije , jesil ikad gledo ista slicno?
 
Član
Svaka cast Zela, sve pohvale. Top Gear je Top Gear, mercedes medju auto emisijama,nema bolje :) Kad nedeljom pogledam sat plus na rts1,posle top geara, dodje mi da placem. Inace od domacih je top speed nekada bio dobar...
 
leoncupra je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Evo jedna stranica gdje su posložene sve epizode najboljih auto emisija.

Top gear: Orginal, vrh vrhova:icon_biggrin:

Top gear America: Ne loša kopija, može se gledati iako je voditeljski trojac pomalo iritantan.

Top gear Australia: Po konceptu identična kopija orginala. Voditelji su katastrofalni, pogotovo onaj pederasti Australac sa brčićima i bradicom. Trebam biti dobro raspoložen da pogledam epizodu do kraja.

Fifth gear: Ozbiljniji pristup, dobra emisija.

http://www.finalgear.com/shows/

Uživajte. Pred vama su stotine giga auto materijala:icon_biggrin:

:icon_rolleyes:
MOGUL SE SMIJAT?:lol::lol::lol::lol:
joj matere ti top gear tebi vrh?....kakav humor:lol:

sta nauci iz top gear-a svega ti sem licnih misljenja jednog COCKSONA koji pljuje X6 jer nemoze uzbrdo (navodno) , da je range rover najbolje auto , cool war? sta je to, neki challengi silni gdje auto otrese avion , gdje je mercedes sl black sranje od auta ....da si reko za rubriku HUMOR bilo bi ok , gledas li ti uopste prave auto emisije , jesil ikad gledo ista slicno?

:lol::lol::lol: Sad cekamo "zela style" odgovor :lol: ja mislim da covjek ne moze doci sebi nakon ovoga :lol:
 
Član
leoncupra je napisao(la):
:icon_rolleyes:
MOGUL SE SMIJAT?:lol::lol::lol::lol:
joj matere ti top gear tebi vrh?....kakav humor:lol:

sta nauci iz top gear-a svega ti sem licnih misljenja jednog COCKSONA koji pljuje X6 jer nemoze uzbrdo (navodno) , da je range rover najbolje auto , cool war? sta je to, neki challengi silni gdje auto otrese avion , gdje je mercedes sl black sranje od auta ....da si reko za rubriku HUMOR bilo bi ok , gledas li ti uopste prave auto emisije , jesil ikad gledo ista slicno?

Samo cu reci da su umjetnici u odnosu na ostale! Oni se ne porede ni s kim! Oni su na vrhu a sve ostalo su auto emisije!:cool:
 
Top