Auto Elektronika u Vitezu

Auto Elektronika u Vitezu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DSA

Član
Ima li neko od forumaša iz Viteza?
Navodno, čuo sam da ima neki pravo dobar auto električar, koji radi i auto elektroniku. Konkretnije, treba mi neko ko može upisati šasiju auta u novu instrument tablu, kako bih istu mogao postaviti na svoje auto. Sva moguća kodiranja, od ovlaštenih do neovlaštenih, nisu polučila rezultate. Sve je dobro, dok ne dođe do dijela kad treba upariti immobilizer sa ključem, to neće da prihvati. Navodno, da taj u Vitezu ( ako takav uopšte i postoji ) može upisati šasiju mog auta u novu instrument tablu, tako da samo ostane da se tabla nabaci na auto, bez dodatnih kodiranja. Ako neko ima i neku drugu ideju, nek slobodno piše. Auto je Octavia 2008 godište.Sada je na autu instrument tabla sa bord comp, a imam tu MAXI DOT tablu koji bi htio staviti.
 
Član
Imam ti ja covjeka koji radi i kompjutere za sva auta znaci obrise i upise novi sadrzaj memorije u kompjuter ,uparuje kljuceve sa imbilizerom,moze ti ugasit imobilizer da ne radi nikako,ma sve zivo radi sto se tice te vrste posla ,mislim da bi i tebi mogo odradit bez problema to sto ti treba ako si zainteresiran javi mi se na pm da stupis u kontakt sa njim ,on ti se nalazi blizu konjica ,ima svoj servis!pa ako te interesuje samo reci!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top