Auto do cca 4500KM ?

Auto do cca 4500KM ?

To ti ni oni iz Wolfsburga nebi povjerovali
dokazi suprotno, kudite neka auta a nekako sam siguran da niste vozili 6n sa tom masinom

1.4 ljuta nepoderiva mašina. troši 7 al u KurtZu :D troši više od 1.6 16v gti u tom autu
kad si imao tu masinu
1.4 masina sa 55kw u vozilu koje nema ni 1000kg ide poprilicno dobro
uz malu potrosnju
imam sada 1.6 u polu i nosi ga ko lud
ali krajnje je glupo i nije bas normalno porediti potrosnju sa 1.4 motorom od 75ks i sa 1.6 od 125ks
 
Član
dokazi suprotno, kudite neka auta a nekako sam siguran da niste vozili 6n sa tom masinom


kad si imao tu masinu
1.4 masina sa 55kw u vozilu koje nema ni 1000kg ide poprilicno dobro
uz malu potrosnju
imam sada 1.6 u polu i nosi ga ko lud
ali krajnje je glupo i nije bas normalno porediti potrosnju sa 1.4 motorom od 75ks i sa 1.6 od 125ks

Koliko ja vidim ovdje je rijec o polu 6n2 a drug je imao tog pola novog a drugi imao golfa 4 isto novog sa tim motorom 1.4 16v i ta oba auta su trosila nenormalno ulje i taj motor se u polu sasuo na 80-90k i stavljen je novi motor u to auto i opet se isto desilo i ja sam taj auto na piku prodao prije 7-8 godina za 3000KM.
 
Član
Vozi auto a i ne zna mu oznaku. Ja imao tog 6n2, ne ponovilo se nikad
Sta sam para u njega dao pola kuce sam mogao napravit glat. Taj auto je medjuserija, i za trap je kritican da ne govorim o necemu drugom. Tijesan je, neudoban. Jedino sto ga krasi jeste to sto stvarno, ali stvarno lijepo izgleda. Imao i 206, za 6n2 model 206 je izmislio zivot. Jos jedna preporuka, pored 206 gledao bi i fiestu. Ima onaj model do 2005 god za te pare. Auto extra. Komotan, udoban, nije skup za odrzavanje. Sve ono sto ne krasi VW ;)

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
dokazi suprotno, kudite neka auta a nekako sam siguran da niste vozili 6n sa tom masinom


kad si imao tu masinu
1.4 masina sa 55kw u vozilu koje nema ni 1000kg ide poprilicno dobro
uz malu potrosnju
imam sada 1.6 u polu i nosi ga ko lud
ali krajnje je glupo i nije bas normalno porediti potrosnju sa 1.4 motorom od 75ks i sa 1.6 od 125ks
Bas ga je moj otac imao i nije se mogao nadavati za kvarove. I to je na satu imao 105000 kupljen od prvog vlasnika. Na kraju ga dao za 5000 a platio ga 11500
 
ja za 2 godine promijenio razvodnik paljenja, ulje i filter ulja
nista vise koliko sam vozio taj motor
stric kupio ga novog 2001, za ove godine osim servisa malog i velikog mijenjao je samo mjenjac, motora sto se tice nista
 
Član
alfa 147 ?

Kolega prodaje jednu u Sarajevu, 1.6 benzin/plin.

Ima jaku opremu, kozu, klimu, siber...
 
Top