Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda nek nastavi sa golfom 2 :D .Sve se to kvari,na golfovima vecinom turbine,dizne i zamajci pogotovo,zbog naglog oslobadjanja momenta,nije jeftino ;) Naravno to vazi i za ostala auta,gratis peglanje sa elektronikom :D
 
Član
Prodajem ja Golfa 4, 2003. 1.9TDI
Sivi metalic, 2 vrata, tempomat, uvoz iz holandije, prvi put u bih skoro registrovan, servisna knjiga

Sve ispravno, bez mane

Prodaja zbog kupljenog drugog vozila

Moguca provjera svega, gdje god zelis

Cijena 5800km

Sutra ga stavljam na pik
 
Ja tvrdim da u citavoj toj prici najmanje uticaja na ispravnost vozila ima to koje je marke. Prvo dobro treba gledati od koga uzimas vozilo a oni se svi razlikuju u 5 deka sto bi rekli naravno kad govorimo cjenovno o slicnim vozilima. Ljudi zapuste vozila , ne odrzavaju redovno , stede na djelovima i slicno. Koliko puta sam se nagledao po skupovima da dodju djecaci koji su tek polozili pa od tate uzmu pasata karavana pa rucna , pa drift po sljunku ili hrapavom asvaltu dok jadni tockovi ne idu u smjeru u kojem bi trebali inace :D Saltanja naka i ispaljivanja nedaj Boze nikome i onda ti dodjes i kazes joj ima jedan pasat gori vrh a on prosao zlostavljanje mangupsko :D E tako da bi ja uvijek prije gledao od koga kupujem vozilo a ne koja je sad marka i opet naglasavam kad se radi o autima koji su cjenovno jako blizu jer ne mozemo sad porediti Daciu Logan i Rolls Royce Phantoma :D
 
Član
Po meni alfa 166 facelift je mnogo bolja na izgled,dok prva nesto nije lijepa,ali posto je alfa moze proci,alfa inace ima i simaptije suprotnog pola,a alfu kupuje onaj koji zna sta je alfa,to ipak nije auto za svaku susu......
 
Član
Ja kao neki alfista u dusi kazem da dizajn polarizira il ga volis il ne. Meni je lijepa al da ima ljepsi auta ima ! Ali za 7000 uzmes je u tip top stanju i 2.4jtd a na plinu su jos bolje 2.5 . Ipak bi gledao facelift model kao i kod svakig auta greske su svedene na minimum. Sto se unutrasnjosti tice nema tog auta od 7000 da bolje izgleda opremljenije komfornije mozda grijesim al.ispravite me
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top