Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Octavia je kao golf ? Da u nekom pogledu. Ono sto je meni licno najveca mana octavie su najlosija sjedista ne znam jel ih pune daskom ili...
Back to topic
Drug dosao si ovde po savjet savjetovali su te al ti si zacrtao golfa mogao si onda temu napisati "koje su mane golfa iv" il slicno.
Kod teme,malo prelistaj forum, uvoz automobila je neisplativ pogotovo tvog golfa. Dobar uredan golfa je ovde 3000eur a naravno da se moze i naci i za 1500. Ti od 1500eur su na piku "did vozio vikendom "a on 300.000km imao.
Mnogo ces ustediti kupovinom u bosni zivaca a i novca.
I molio bi bi druga mercedesdziju da.objavi jedan post a da ne koristi rijec "mercedes " :) potrudi se heh
 
Administrator
Slažem se sa tobom u potpunosti. Pa neće naći auto u top stanju svakako, već većina auta izgledaju kao da su idealna kad ih ofarbaju, operu i slično. Kao što gledam on će kupiti golfa 4 starog 14-15 godina a za iste pare neće gledati octaviju koja je stara 10-11 godina.

A @aServis i sam si rekao kada si kupovao auto da si gledao da ne bude iz uvoza već da je ovdje kupljen. Sve ima svoje razloge :) Po njegovom postu on je ubijeđen da je auto iz uvoza puno bolje nego što kod nas može kupiti odnosno da je kod nas vozano.
 
Član
Prijatelju,evo već godina i tri mjeseca kod mene.Golf 4 1.8t auto na zemlji,dijelovi cijenom identični kao dok sam dvicu vozio i gledam uzimati što više orginalne stvari u ovlastenom.Vožnja većinu vremena gas do poda potrošnja neki prosjek otprilike 9-10l.Autoput ne računam jer mi je mjenjač 5 brzina a ja ga ne žalim pa tako autoputa moje vožnje nekih 12-13 ali to je vožnja od 150-200+kmh.
U tih godinu i tri mjeseca ravno 40tkm i jedini kvar na autu prednji lezaj.Najskuplje ulaganje mi je bio kompresor klime ali to nije valjalo kad sam uzeo auto,ljetos akcija za 350km nov kompresor.

Tako da mislim da sa golfom nemozes pogriješiti,ja jesam fan vw i oduvijek ga vozim ali ja samo iznosim ono što sam ja vidio i doživio otkad imam cetvrticu.
 
Član
ja sam gledao 2- 3 bmw f10 i bilo je tipa ti vozi gdje hoces placaj sta hoces prodavac ne zeli da placa tj garantuje za ono sto kaze

jel ja kazem sve fino ja sam laik idemo u servis ako potvrde vasu pricu o stanju ja kupujem auto i placam pregled ako nije vi platite pregled i razidjemo se ko ljudi. 5% prodavaca pristane:)

na 2 bmwa sam naletio koji su sa 400 000 skinuti na 100 000 iznutra i vana apoteka jel su vozeni uglavnom po autoputu i na kraju odustao od uvoza i nebi puno o tome

jos jedna stvar ovlasteni pregled negledaju limariju toliko zato preporucujem da se ode u lakirnicu i tu pregleda limarija. nadje sef lakirnice i da on baci oko pa da vidite onda cirkusa sta je sve radjeno polirano i sl

ja garantujem da je svako radjeno sad samo pitanje koliko :)
 
Octavia je kao golf ? Da u nekom pogledu. Ono sto je meni licno najveca mana octavie su najlosija sjedista ne znam jel ih pune daskom ili...
Back to topic
Drug dosao si ovde po savjet savjetovali su te al ti si zacrtao golfa mogao si onda temu napisati "koje su mane golfa iv" il slicno.
Kod teme,malo prelistaj forum, uvoz automobila je neisplativ pogotovo tvog golfa. Dobar uredan golfa je ovde 3000eur a naravno da se moze i naci i za 1500. Ti od 1500eur su na piku "did vozio vikendom "a on 300.000km imao.
Mnogo ces ustediti kupovinom u bosni zivaca a i novca.
I molio bi bi druga mercedesdziju da.objavi jedan post a da ne koristi rijec "mercedes " :) potrudi se heh
mercedes mercedes mercedes mercedes, imaš nešto protiv? :D ili ćeš da počnem o opelu? pošto mi je to najdraže auto odmah poslije mercedesa? :)
 
Član
Ne svatam ovo sto kazu 15 godina star,presao 300 000,skoro svako je takvo i ovde na forumu i u gradu nebitno mislio sam na g4,pezo 307,stilo,megan itd....
 
Administrator
Ima ih po 300 000, to je tacno, ali ima ih i sa dosta manje kilometara. Jedan kolega sa foruma je za 7000 prodao pežoa 307 sa 200 000, utegnut a opreme je imao što ni jedan golf ili octavija nemaju. Još dizel bio. Drugo je to što neki hoće samo švabu :)
 
Član
Pa dobro i to je tacno,ali ipak su tako ocuvana auta u manjini kod nas,jer i neki koji kupe ocuvan primjerak,kupe ga da im u dzepu ne ostane ni fening,onda nemaju da ga redovno paze i auto postane neocuvano
 
Član
Zaista tema kad je postavljena nisam imao volju za golfa. Al daj nadjite na ovih 13+stranica da su se tri forumasa slozili i rekli e ovo vozilo je dobro ....

Pioneer . Moj badzo vozi golf 4 sdija a brat mu oktaviju poslat cu ti screenshot razlike u djelovima prije svega pocev od zadnjih lezaja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top