Auto do 10-11k maraka

Auto do 10-11k maraka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
predpostavljam da su to datumi prvih registracija, a cijene u tabeli su u eurima, a sad da li je 12k5 u eurima ili markama, :icon_rolleyes: nisam siguran...
 
Član
Ma kad malo bolje pogledam cijene su relativno male i u eurima za ovako mlada auta *ne odnosi se na sva auta, sve cijene
 
Član
ali na tu cijenu dodaj carini + pdv + troskove dopreme + zaradu preprodavca + ...
nakupi se tu podosta ;)
 
Član
Strpi se josh malo ako VW.a volish... Bice cetvorki, passata, bora... po 11, 12k 2001,'02 koliko hoces. Ova godina ce bit u josh vecoj krizi nego prethodna.
 
Član
strpio bih se ja, ali matorom je BAS potreban auto u neko doglednije vrijeme... a sto se krize tice, jest da je malo off topic, ali kod nas ce se tek poceti stezati kais...
 

MTR

Član
c0d14c je napisao(la):
Fkt jesu ovo cijene u eurima, udaranih auta, i sta ovi datumi predstavljaju :icon_question:

ne lupaj gluposti bezze , auta su ispravna sa certifikatima , a datum koji stoji je datum proizvodnje vozila

@Bravof : jesu komso to su cijene ispravne , dodas samo PDV i troskove obrade papira na carini i to je to .

za ostale : ne kupuju se auta samo po pijacama i nisu svi prevaranti kako ste naucili po BiH . Ja isporucujem auta raznim trgovcima po BiH na veliko tako da kad vam kazu da su prva ruka-NISU . Drugo je to sto su gladni pa podmazuju cijene na golemo . Ova slika tj. popis automobila ide po tim cijenama , i to vam je ponuda za ovu sedmicu . :icon_biggrin:

P.S. jos su dva auta slobodna : Toyota i Saab
 
Član
MTR je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
Fkt jesu ovo cijene u eurima, udaranih auta, i sta ovi datumi predstavljaju :icon_question:

ne lupaj gluposti bezze , auta su ispravna sa certifikatima , a datum koji stoji je datum proizvodnje vozila

@Bravof : jesu komso to su cijene ispravne , dodas samo PDV i troskove obrade papira na carini i to je to .

za ostale : ne kupuju se auta samo po pijacama i nisu svi prevaranti kako ste naucili po BiH . Ja isporucujem auta raznim trgovcima po BiH na veliko tako da kad vam kazu da su prva ruka-NISU . Drugo je to sto su gladni pa podmazuju cijene na golemo . Ova slika tj. popis automobila ide po tim cijenama , i to vam je ponuda za ovu sedmicu . :icon_biggrin:

P.S. jos su dva auta slobodna : Toyota i Saab

hmmm, zaboravio si oduzeti cijenu inostranog PDV-a :D
kupovati auto na auto-placu je isto kao i kupovati namjestaj u salonu namjestaja, isti namjestaj koji mozes kupiti direktno u proizvodnji, samo jeftiniji :)
 
Početnik
MTR je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
Fkt jesu ovo cijene u eurima, udaranih auta, i sta ovi datumi predstavljaju :icon_question:

ne lupaj gluposti bezze , auta su ispravna sa certifikatima , a datum koji stoji je datum proizvodnje vozila

@Bravof : jesu komso to su cijene ispravne , dodas samo PDV i troskove obrade papira na carini i to je to .

za ostale : ne kupuju se auta samo po pijacama i nisu svi prevaranti kako ste naucili po BiH . Ja isporucujem auta raznim trgovcima po BiH na veliko tako da kad vam kazu da su prva ruka-NISU . Drugo je to sto su gladni pa podmazuju cijene na golemo . Ova slika tj. popis automobila ide po tim cijenama , i to vam je ponuda za ovu sedmicu . :icon_biggrin:

P.S. jos su dva auta slobodna : Toyota i Saab

de mi reci koliko bi dosla Alfa 147 do registracije,1,9JTD ili benzin 1,6..;)
 

MTR

Član
ev kad ste pametni pa kupujte

LOT za 26.03. aukcija pocinje u 14.00

http://www.dorotheum.com/en/auctions/auction_kfz-oebb-3.html

@ Bravof : nema sad Alfi , mozda iduce sedmice ;) , al dok provjerim javim ti neku prosjek cijenu
 
Početnik
MTR je napisao(la):
ev kad ste pametni pa kupujte

LOT za 26.03. aukcija pocinje u 14.00

http://www.dorotheum.com/en/auctions/auction_kfz-oebb-3.html

@ Bravof : nema sad Alfi , mozda iduce sedmice ;) , al dok provjerim javim ti neku prosjek cijenu



ok drug...;)
 
Član
MTR je napisao(la):
ev kad ste pametni pa kupujte

LOT za 26.03. aukcija pocinje u 14.00

http://www.dorotheum.com/en/auctions/auction_kfz-oebb-3.html

@ Bravof : nema sad Alfi , mozda iduce sedmice ;) , al dok provjerim javim ti neku prosjek cijenu



ko je rekao da je pametan? ja ne, zato sam i otvorio temu da "popricam" sa pametnijom rajom :D u svakom slucaju, hvala MTR, ako ikad budes u banja luci, javi se pa te vodim na banjalucke cevape :)
na ovoj aukciji sve golfovi karavani i kombi vozila, covjek bi rekao da je dosta njihovih privrednika napustilo posao :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top