auto dani sarajevo - moje slicice

auto dani sarajevo - moje slicice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emir_89 je napisao(la):
jeb ga sad imenjace, daleko od tog da su amaterske :D
a necu da kupujem boki, kad cu za mjesec dana dobit najvjerovatnije kodakov il tako nesto od nekih 7-8 mega pixela...
obeco dajdza iz can. jeb ga, treba malo iskoristit kad se pruzi prilika. zao mi samo sto necu imat za ovaj SR, al bice valjda za onaj drugi. mrsko mi gledat kad je tacno...

Vidim kenjas nesto liku za njegove fotke pa da ja prokomentarisem malo tvoje
Da te pitam jesu tebi poznati pojmovi kompozicija, teziste fotografije. . .
De raspitaj se pa kenjaj
(a ja sam sudent Grafike i Dizajna i imam predmet FOTOGRAFIJA tako da znam stvar ili 2 o temi)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jeb ga sad imenjace, daleko od tog da su amaterske :D
a necu da kupujem boki, kad cu za mjesec dana dobit najvjerovatnije kodakov il tako nesto od nekih 7-8 mega pixela...
obeco dajdza iz can. jeb ga, treba malo iskoristit kad se pruzi prilika. zao mi samo sto necu imat za ovaj SR, al bice valjda za onaj drugi. mrsko mi gledat kad je tacno...

Vidim kenjas nesto liku za njegove fotke pa da ja prokomentarisem malo tvoje
Da te pitam jesu tebi poznati pojmovi kompozicija, teziste fotografije. . .
De raspitaj se pa kenjaj
(a ja sam sudent Grafike i Dizajna i imam predmet FOTOGRAFIJA tako da znam stvar ili 2 o temi)

ne znam kome se obracas emir_89 ili meni.
ako se meni obracas, ma zaboli mene ***** sta ti studiras i ja studiram saobracaj pa se ne kurcim. slikam za sebe a slike postavljam ovdje radi raje koja nisu blizu pa da to sve uzivo vide. svi ce potvrditi da najveci broj slika (fotografija ili ti zovi kako hoces) je od mene. ja ne studiram fotografiju pa da moram znati sve fazone oko iste sto ne znaci da ne znam neke cake ali ovo nije ni mjesto gdje bi o tome pisao. sta sad da ja tebe pitam sta je prenosnik snage (mehanicki, elektricni), gdje se koristi, sta je to habis, sta je EVP i sl.

eto toliko

pozz i sretno na fakultetu
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jeb ga sad imenjace, daleko od tog da su amaterske :D
a necu da kupujem boki, kad cu za mjesec dana dobit najvjerovatnije kodakov il tako nesto od nekih 7-8 mega pixela...
obeco dajdza iz can. jeb ga, treba malo iskoristit kad se pruzi prilika. zao mi samo sto necu imat za ovaj SR, al bice valjda za onaj drugi. mrsko mi gledat kad je tacno...

Vidim kenjas nesto liku za njegove fotke pa da ja prokomentarisem malo tvoje
Da te pitam jesu tebi poznati pojmovi kompozicija, teziste fotografije. . .
De raspitaj se pa kenjaj
(a ja sam sudent Grafike i Dizajna i imam predmet FOTOGRAFIJA tako da znam stvar ili 2 o temi)

ne znam kome se obracas emir_89 ili meni.
ako se meni obracas, ma zaboli mene ***** sta ti studiras i ja studiram saobracaj pa se ne kurcim. slikam za sebe a slike postavljam ovdje radi raje koja nisu blizu pa da to sve uzivo vide. svi ce potvrditi da najveci broj slika (fotografija ili ti zovi kako hoces) je od mene. ja ne studiram fotografiju pa da moram znati sve fazone oko iste sto ne znaci da ne znam neke cake ali ovo nije ni mjesto gdje bi o tome pisao.

eto toliko

pozz i sretno na fakultetu


@Davore nemoj mi emireXa ruzhit' ti znash kako je kad ja zagrlim ;) il' ne znash
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top