Auto Bora 1,9 TDI 85 KW

Auto Bora 1,9 TDI 85 KW

Član
Pozz

E ovako bit cu kratak i jasan. Ako sam pogrijesio podforum , izvinjavam se.

Vase misljenje o Bori 1,9 TDI 85 KW , 2001 godiste.

Jel imao ko iskustva s ovim autom, kakav je motor, odrzavanje ...

Hvala.
 
Član
imas ovakvih tema mali milion na forumu, zato ti niko ne odgovara, koristi search i pretrazi malo pa ces vidjeti

sto se tice motora nemas brigu, ti 1.9 tdi su se pokazali odlicno, slobodno uzimaj. Naravno prije toga treba utvrditi u kakvom je stanju auto, ali to ce ti vec majstor reci:icon_biggrin:
 
Član
odlican izbor auto je super motorizacija odlicna,samo kosto armin reko nek ga majstor pregleda i naravno da nisu vraceni kilometri..imas koju sliku bore..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
odlican izbor auto je super motorizacija odlicna,samo kosto armin reko nek ga majstor pregleda i naravno da nisu vraceni kilometri..imas koju sliku bore..;)
http://www.pik.ba/artikal/4152145/vw-bora/
To je ta. A sto se tice kilometraze , sumnjiva mi... auto nema servisne knjige.
 
Član
pogledaj malo unutrašnjost uzivo,vidi volan dole papučice,sjediste rucicu mjenjaca,,,ako je stvarna kilometraža nebi trebalo da budu potrošeni gore navedeni dijelovi..ako je pregulio preko 300K onda mora bit malo habanja po unutrašnjosti ;)
 
Član
auto je definitivno presao vise, neofirna cifra kilometraze i servisna knjiga koja fali su pravi pokazatelji da se nesto taji. Ali cak ni 300 000 km na satu nije puno za ove automobile ako su adekvatno odrzavani... pokusaj da nadjes podatak kada je radjen veliki servis. Generalno, VW-ovi sa ovim motorm su najpovoljniji zato sto je skuplji za odrzavanje i veca je potrosnja u odnosu na 74kw koji je bestbuy.
 
Super Moderator
Mora li biti BORA? Pogledaj druze ovog golfa

http://www.pik.ba/artikal/4103421/golf-iv-1-9-tdi-highline-6-brzina-2003-god/

To je bio od mog prijatelja, on ga vozio 4 godine, picajzla, u 4 godine presao 50000km samo sa njim, cuva pazi, iz svicarske uvezen golf i prodao ga prije par dana tj zamijenio za a3 noviji, htio novije auto
Na golfu je prije mozda 5000km radjen veliki servis, i mijenjao je bregastu, novu kupio originalnu i stavio, podizace originalne nove stavio, motor znaci nov haman sa ovim autom bi bio miran, nove gume ma sve je tiptop uostalom znas valjda nesto o autima kad ga vidis i probas
onako ja to samo kao prijedlog kazem... covjek ovaj mu je vratio 50 000km, auto je preslo nekih 210 000km, al vratio je sigurno jer je fakat auto u dobrom stanju tako da nikad ne bi primjetio. Ne znam koliki ti je budjet, ne znam ovog covjeka koji prodaje znaci nemam ja nista od toga samo ti predlazem extra dobro auto...i ovu presvlaku preko volana je ovaj stavio nije volan u losem stanju nemam pojma zasto je to stavio
i malo sere sa ovom opremom, nema 12 zvucnika i nema 10 airbagova ni dvozonsku klimu haha to nema nijedna cetvorka
 
Top