auto boje godine 2008

auto boje godine 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
03carcolorchartske8.jpg

00carcolorchartsyy8.jpg

01carcolorchartsxb8.jpg

02carcolorchartsdx8.jpg

04carcolorchartsjy9.jpg

05carcolorchartsml5.jpg

06carcolorchartsvu5.jpg

07carcolorchartssu4.jpg

08carcolorchartsfm9.jpg
 
Član
Et crna u Eu sve popularnija, no mogla bi siva opet preuzeti kao prije par godina. Crnu nikad oprat, sve se vidi...
 
Član
meni je bas bjela najdraza boja MEDJUTIM FINO STARIJI GOVORE " O BOJAMA I UKUSIMA NE TREBA RASPRAVLJATI" :lol::lol::lol::lol:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
meni je bas bjela najdraza boja MEDJUTIM FINO STARIJI GOVORE " O BOJAMA I UKUSIMA NE TREBA RASPRAVLJATI" :lol::lol::lol::lol:

potpisujem, mada svi vi kojima se nesvidja siva boja za mene ste bezze i mojim ukusima netreba raspravljat ;);):icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
bijele sve vise ima,al ipak premocno stoji na dosta novih auta,na M5,M6 i dosta audia,aal ipak crna i crvena za auta najljepsa meni,al svatko ima svoj ukus,samo crna je jebada za prat,znam posto imam praonu u gradu pa nekad radim,trebam je bas lickat da nema gdje koja tockica neobrisana:icon_smile:
 
Član
crno auto valja cesto prati/polirati, a isto tako i bijelo. evo moj skoro svaki dan prljav, iako tek opran zahvaljujuci cistim cestama.
 
Član
može meni netko objasniti zašto bijela boja (ako je boja) postaje sve više, popularna, fakat nisam ništa vidio specijalno u njoj, i glupo mi to, bijelo auto....

fakat boju koju najviše volim je Crna, i Daytona grau (kao tamno siva ili nešto u tom fazonu ) i siva naravno....:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top